Alexis Sánchez? Možná nový Cristiano Ronaldo

V italské Sérii A se mu daří, jeho výkony proto neunikly ani pozornosti manažera anglického Manchesteru United Siru Alexi Fergusonovi. O kom je řeč? O Alexi Sánchezovi, chilském reprezentačním útočníkovi ve službách italského Udinese, jenž je přezdíván jako „El Niňo Maravilla“, což v překladu znamená zázračné dítě.

Alexis Sánchez? Možná nový Cristiano Ronaldo
Podle Sánchezova agenta Fernanda Feliceviche je jedenadacetiletý útočník ideálním typem pro anglickou Premier League. Agent zároveň potvrdil zájem slavného Manchesteru United.

"Je to pravda. Manchester United Alexe skutečně sleduje a uvažuje o něm jako o možné budoucí posile. Rovněž jsem slyšel, že o něho má zájem i další klub z Premier League, ale zatím mě nikdo další nekontaktoval. Každopádně anglická liga je velmi zajímavou destinací," nechal se slyšet Felicevich.

Nicméně odchod Alexise Alejandra Sánchez Sáncheze z Udinese během zimního přestupního termínu spíše vyloučil. "Nemyslím si, že by v lednu změnil působiště. To by se mohlo stát pravděpodobněji až v létě, ještě uvidíme," řekl agent.

A jakou sumu by si případný zájemce musel připravit? "Cenu neznám, to je otázka pro klub," dodal Felicevich a ohodnotil svého svěřence: "Je velice rychlý, silný a zároveň velmi mladý. To jsou podle mě předpoklady, které potřebujete k prosazení v Premier League."

Připomíná vám zmíněný popis někoho? Také vás napadl Cristiano Ronaldo? I Felicevich má podobný názor. "Má spoustu talentu. Může dosáhnout stejné úrovně," přirovnal Sáncheze k současnému hráči španělského Realu Madrid.