Chelsea opět ztratila, s Aston Villou přišla o výhru až v nastavení

[tag]AKTUALIZOVÁNO[/tag] Chelsea v anglické lize opět klopýtla. Obhájce titul dnes přišel na domácím stadionu v první minutě nastavení o výhru nad Aston Villou a po remíze 3:3 ztrácí na vedoucí Manchester United šest bodů. "Rudí ďáblové" navíc mají jeden zápas k dobru.

Chelsea přitom začala dobře a v polovině první půle ji poslal z penalty do vedení Lampard. Jenže hosté ještě do poločasu stačili rovněž z pokutového kopu vyrovnat a hned po pauze zaskočili favorita druhým gólem. Zblízka otočil hlavičkou skóre pod padajícím Petrem Čechem Heskey.

Chelsea pak přitlačila Aston Villu před její vápno a dvěma góly znovu získala vedení. V 84. minutě nejprve s pomocí hostující obrany propálil brankáře Friedela Drogba a za pět minut rozjásal Stamford Bridge kapitán Terry.

Jenže Aston Villa dokázala ve strhujícím závěru opět vyrovnat. Domácím selhala ofsajdová past a nikým nehlídaný Clark hlavou překonal bezmocného Čecha. Chelsea tak nenavázala na předešlý triumf s Boltonem a z posledních osmi ligových zápasů vyhrála jen jednou.

Ve druhém nedělním utkání porazil Newcastle po trefě Ameobiho z 19. minuty Wigan 1:0.