Hunt: Angažování Keana by pro nás bylo skutečnou bombou

Hunt: Angažování Keana by pro nás bylo skutečnou bombou

Za skutečnou bombu označil možné angažování svého krajana Robbieho Keana křídelník Wolverhamptonu Stephen Hunt. Útočník londýnského Tottenhamu Hotspur Keane nejspíše v lednu opustí White Hart Lane, protože nedostává tolik příležitostí, kolik by si představoval, a tak se porozhlíží po novém angažmá.

O Keanovi služby kromě „Vlků“ usiluje i Newcastle, Aston Villa, West Ham a Birmingham. Velké šance se přesto dávají právě Wolverhamptonu, kde nyní třicetiletý Keane začal svoji bohatou kariéru.

„Robbie je skvělým hráčem a pro mnoho klubů v Premier League by byl přínosem,“ cituje server Goal.com Hunta. „Potřebuje hrát, ale jeho kvality jsou nesporné, stačí se podívat v jakém klubu nyní působí. Pro každý klub kam by přišel, by byl velkou posilou,“ doplnil Hunt.

Wolves usilovali o Keana již v loňské sezóně, ale zkušený irský útočník dal překvapivě přednost skotskému Celticu, kterému během hostování pomohl šestnácti brankami v devatenácti zápasech.

„Monžá pro něho v loňském roce nebyl ten správný čas, a proto se rozhodl pro Celtic. Nyní by však bylo skvělé, kdyby se rozhodl pro nás,“ poznamenal Hunt, jehož Wolverhampton v sobotu prohrál s West Hamem 0:2 a s pouhými 18 body z 20 zápasů se krčí na dně anglické ligy.