Inter nabízí za Sanchéze 25 milionů eur

Inter Milán se chystá vykoupit z Udinese talentovaného Alexise Sanchéze a již si pomalu připravuje úctyhodnou sumičku - 25 milionu eur, v přepočtu přes 600 milionů korun. Zástupci obou mužstev se kvůli jednání o hráčově přestupu sejdou již příští týden.

Inter nabízí za Sanchéze 25 milionů eur
V Sérii A se teprve dvaadvacetiletému chilskému reprezentantovi daří a Udinese mu začíná být malé. Zájem o Sanchézovi služby projevilo již několik klubů, nejaktivněji si však doposud počínal úřadující italský šampión a vítěz loňského ročníku Ligy mistrů Inter Milán. Spekuluje se i o zájmu anglických velkoklubů Manchesteru United a londýnské Chelsea.

Trenér Interu Leonardo řekl, že Sanchéz by mohl být "náš Antonia Cassano". "Antonio je velikým talentem, ale má jisté problémy s disciplínou," řekl Leonardo, jenž nabídku na mladou hvězdu nepotvrdil ani nevyvrátil, a pokračoval: "Sanchéz však není o nic horší."

Vedení Udinese si je svého klenotu dobře vědomo, i proto již dříve odmítlo nabídku ve výši 18 milionů eur a Jonathana Biabianyho k tomu.

Podle dřívějších slov hráčova agenta Fernanda Feliceviche by Alejandra Sánchez Sáncheze v lednovém přestupním období neměl Udinese opustil. "Nemyslím si, že by v lednu změnil působiště. To by se mohlo stát pravděpodobněji až v létě, ještě uvidíme," řekl.