Villarreal nasázel do sítě Pamplony čtyři góly a pojistil si třetí pozici

Villarreal porazil ve španělské lize Pamplonu 4:2, udržela domácí neporazitelnost a pojistil si třetí příčku v tabulce. Hráči "Žluté ponorky" potvrdili, že se jim na El Madrigalu v domácí soutěži mimořádně daří: z deseti utkání tu nedokázali porazit pouze Valencii.

Úvodní branku vstřelil ve 22. minutě domácí Ruben, ostatní góly padly až po přestávce. Už po dvou minutách vyrovnal Vadocz, ale Villarrealu vrátili během čtvrthodiny dvoubrankové vedení Cani a Capdevila. V 71. minutě sice snížil na rozdíl jediného gólu střídající Calleja, ale šest minut před koncem definitivně rozhodl domácí obránce Gonzalo.

Pamplona potvrdila pozici nejhoršího venkovního týmu. Z deseti utkání mimo své hřiště osmkrát prohrála a dvakrát remizovala.

Z posledního na osmnácté místo se v neúplné tabulce dostala Zaragoza, která i s Jiřím Jarošíkem v obraně doma porazila nováčka z Levante 1:0. Zápas rozhodl v poslední minutě prvního poločasu kapitán Gabi.