Znojmo bojovalo o postup, nakonec je čtvrté

Sobota přinesla fanouškům další porci zápasů v Tipsport lize. Znojemské hráče čekala v tento den dvě utkání. V tom prvním nastoupili znojemští proti Zbrojovce Brno a ve druhém zápase změřili síly se Sigmou Olomouc.

V úvodním zápase se šance střídaly na obou sttranách. Skóre mohl otevřít již v 9.minutě znojemský Hnáníček. Pak se iniciativy chopili brňané, ale ani těm nebylo přáno vstřelit branku. A tento stav neproměněných šancí pokračoval i v druhé půli. Protože žádnému z mužstev se nepodařilo vstřelit branku, skončil zápas bez branek a dělbou bodů.

Sestava FC Zbrojovka Brno: Bureš – Brdarovski, Simerský, Mitrovič, Pejič – Valenta, Křeček, Borek, Husár (60.Hamouz) – Došek (60.Pernica), Šamánek

Sestava 1.SC Znojmo: Doleček (45.Stejskal) - Sukup, Yonov, Helebrant, Švarc - Šplíchal, Vavřík (63.Alexa), Hnáníček, Hromek - Kováč (63.Adamov), Čavar (75.Štajner)

Brno - Znojmo 0 : 0

Ve druhém zápase Znojma šlo o postup do semifinále. V případě výhry by postupovalo ze skupiny Znojmo. Realita ovšem znamenala prohru 1:4 a postup Olomouce.

Sestava SK Sigma Olomouc: Drobisz - Šindelář, Machalický, Doležal, Petr - škerle, Hořava T., Janotka, Murín - Schulmeister, Navrátil

Sestava 1.SC Znojmo: Šustr - Lukáš T., Coufal, Mička, Krhut - Zifčák L. (78.Müller), Lacko (69.Bula), Nepožitek - Látal, Vašíček, Kamdem

Sigma Olomouc - Znojmo 4 : 1