Teplice si zkomplikovaly postup

Ve skupině B Tipsport ligy není ještě rozhodnuto o postupujícím. Nejblíž postupu je překvapivě Ústí nad Labem. A nahrála mu dnešní remíza Slovanu a Teplic.

Úvodní minuty duelu nabídly svižný fotbal. Oba týmy se snažily o kombinační hru a každou příležitost k rychlému brejku využily. První šance obou týmů zůstaly nevyužity.
Přesto se diváci dočkali již v 15.minutě. V klubku hráčů kdosi z libereckých tečoval míč za Hauzrova záda. Hodně viditelný byl Vlasko, který se zapojoval snad do všech útočných akcí Slovanu.Vyrovnání se Slovan dočkal po krásné akci ve 32. minutě. Štajner přetáhl centr, Vlasko jej vrátil do vápna a Nezmar se po balonu vrhl jako dravá šelma a hlavou srovnal na 1:1.
Poločas zakončil přímý kop Dočkala, který neudržel Grigar a pohotový Nezmar stanovil poločasový výsledek 2:1.

V páté minutě druhého poločasu se tepličtí dočkali vyrovnání. Tepličtí se zdáli být v tomto poločase aktivnějšími, ale obrana Liberce byla neomylná. A tak i v tomto zápase se body dělily.

Liberec - Teplice 2 : 2