Real uzavřel se Singapurem spolupráci ohledně mladíků

Real uzavřel se Singapurem spolupráci ohledně mladíků

Atkuálně druhý nejlepší celek španělské Primera division Real Madrid uzavřel dohodu se Singapurem o vybudování fanouškovské základny a pomoci při výchově mladých talentů. Ti nejlepší by pak měli mít snazší pozici v přestupu do Madridu.

Real Madrid si předsezonní soustředění tradičně zpestřeuje návštěvou asijského kontinentu, kde během srpna hraje několik přátelských utkání či turnajů. Jednou z jeho oblíbených destinací je právě Singapur. "Mluvili jsme s naším partnerem (Centurion) o tom, zda bychom v příští sezoně opět mohli uskutečnit několik přípravných soubojů v Singapuru," uvedl manažer Realu pro mezinárodní spolupráci Alfonso De Cominges.

"Nejde ale jen o sehrání přátelských zápasů. Chtěli bychom jeho prostřednictvím začít budovat v Singapuru kempy, akademie nebo kliniky. Prostě a jednoduše přitáhnout všechny, kdo mají v Singapuru o fotbal zájem," dodal vzápětí. Real odstartoval své cestování po asijském kontinentu už v roce 2003 a mimo Singapuru se už představil také v Thajsku, Japonsku, Číně nebo Hong-Kongu.