Vrátí se Kaká zpátky do Milána?

Vrátí se Kaká zpátky do Milána?

Poté, co se Brazilec Kaká loni v létě podrobil operaci kolene, marně se pokouší o návrat na trávník v plné síle. Jistě, od začátku ledna již hraje, ale rozhodně to není ono a zatím v žádném z osmi utkání neodehrál celých 90 minut.

"Byl šest měsíců bez zápasového tempa, pro hráče jako je on, to není jednoduchá situace," hájí ho trenér Realu José Mourinho. "Je to skvělý hráč i člověk, musíme být trpěliví a nechat ho pracovat bez tlaku," říká Portugalec. Ve čtvrtečním utkání Realu proti Malaze ale Kaká do hry neposlal ani na minutu.

Jenže jak může být bez tlaku hráč, který stál klub v roce 2009 65 miliónů Euro? To by se muselo v mediálním světě stát něco převratného, aby se nezačaly vynořovat spekulace. Web kicker.de se už vytasil s informací hovořící o tom, že v zákulisí se šušká o možném Brazilcově odchodu z Madridu. "Má se tak zabránitpodobnému fiasku, jakým byl v roce 2010 přestup Zlatana Ibrahimoviče do Barcelony, to stálo katalánský klub 50 miliónů Euro."

Jistě, Kaká by nebyl prvním hráčem, který stál velké peníze a klub zase po čase opustil. Podobné informace se zdají být předčasné, ale svět fotbalu je neúprostný. Kicker.de přinesl i možnost, kam by Kaká zamířil nejpravděpodobněji. "Největší naději by pravděpodobně měl jeho bývalý klub AC Milán," tvrdí prestižní server.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.