Mourinho: Nejsem naivní, abych si myslel, že máme šanci na titul

Mourinho: Nejsem naivní, abych si myslel, že máme šanci na titul

Ofenzivní záložník Realu Madrid Cristiano Ronaldo se uzdravuje ze svalového zranění a s největší pravděpodobností se představí příští týden v odvetě osmifinále Ligy mistrů proti Olympique Lyon.

Portugalský reprezentant si zranění přivodil minulý týden a nejspíše vynechá ligový duel s Alicante Hércules. "Já si myslím, že odvetu stihne," nechal se na tiskové konferenci slyšet trenér Bílého baletu José Mourinho. "V sobotu ještě v lize nenastoupí, ale pokud bude s mužstvem pravidelně trénovat, jeho šance na účast v utkání s Lyonem je velká," odmítl spekulace, zda by se Ronaldo mohl objevit na trávníku už v sobotu.

Portugalský stratég si zároveň stěžuje na zvláštní los domácí soutěže, která se pro jeho celek nevyvíjí nejlépe. "Pakliže Barcelona hraje zápas Ligy mistrů v úterý a další ligový duel až v neděli, má obrovskou šanci získat titul. My jsme nuceni hrát ve středu a v sobotu, a to nám naši úlohu hodně komplikuje. Nejsem naivní, abych si myslel, že ještě máme reálnou šanci na titul," dodal záhy Mourinho. Po duelu s Lyonem navíc čeká na jeho tým další těžká zkouška, a to derby s Atlétikem Madrid.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.