Varnsdorf utrpěl v ČFL první bodovou ztrátu

Slovan Varnsdorf utrpěl v pátém kole ČFL první bodovou ztrátu, když na hřišti béčka Mladé Boleslavi uhrál bezbrankovou remízu. Domácí nastoupili s pěti hráči A-týmu a navíc i čerstvými posilami Jaroslavem Nesvadbou ze Zenitu Petrohrad a Konžanem Ilongem Ngasanyou z Lokomotivu Moskva, kteří hráli v obraně.

Varnsdorf přesto vede o dva body před druhým Chebem. Nováček připravil první porážku týmu Bohemians Praha a odvezl si tři body za výhru 3:2.

V souboji záložních mužstev Hradce Králové a Teplic vyhráli Severočeši 2:1, když domácí neproměnili již v první minutě penaltu. Nakonec si připsali třetí porážku za sebou a současně marně čekají na své první vítězství.

Kolínský nováček rozstřílel 4:0 Jablonec B, když po vedoucím gólu Tomáše Bláhy dosáhl hattricku během 38 minut pětatřicetiletý kapitán domácích Ladislav Doseděl.