Znojmo v devíti přehrálo Most

V sobotu přivítali mostečtí fotbalisté hráče ze Znojma. Domácí chtěli potvrdit na domácíím hřišti vítězství ze hřiště posledního Hlučína. Přestože aktivitou domácí hýřili, míč do brány Znojma se jim dostat nepodařilo. A tak trestali hosté a uloupili tak mosteckým tři body.

Znojmo v devíti přehrálo Most
Mostečtí začali velmi aktivně a již v 6 minutě se do brankové příležitosti Martin Bednář. Branku však z deseti metrů přestřelil. V 17.minutě začal karetní mariáš. Ezequiel Rosendo vystihl rozehrávku Znojma a kapitán Yonov ho musel těsně před vápnem faulovat. Tento záchranný faul ohodnotil rozhodčí Kocourek červenou kartou. Další příležitost měl ke skórování ve 22.minutě Danoský, ale netrefil prázdnou znojemskou bránu.
Ve 29.minutě se na straně hostů opět červenalo a Znojmo šlo do devíti. To když Sukup sestřelil domácího Schuta. Mostečtí proti devíti měli převahu, ale kýžený gól nepřicházel.

Převaha domácích byla znát i na začátku druhého poločasu. Ale jakoby mostecké hra proti oslabenému soupeři svazovala. Chyběla přesnost i nápad. V 60.minutě přišel blesk z čistého nebe. Přestože hosté byli v početní nevýhodě, dostali se do přečíslení tři na jednoho. A tuto šanci dokázal přetavit v gól Domagoj Krajičič - 0:1. Tento gĺ srazil domácí na kolena a začali kupit jednu chybu na druhou. V 74.minutě se do střelecké pozice dostal Knakal, ale nastřelil pouze obránce Znojma. A aby to snad mosteckým nebylo líto obdržel v 83.minutě druhou žlutou kartu domácí Jedinák a šel tak předčasně do sprch. A tak Znojmo na půdě Mostu úspěšně ubránilo těsné vedení a odvezlo si plný bodový zisk.

Rozhodčí Kocourek kromě tří červených karet rozdal ještě úctyhodných sedm žlutých.

Sestava Most: Paleček - Jendruščák, Lafrance, Běloušek, Knakal - Danoski, Hofmann ml., Schut (39. Jedinák), Rosendo (59. Černý) – Bednář, Frnoch. Trenér: Hofmann st.

Sestava Znojmo: Šustr - Sukup, Yonov, Mička, Kazár – Krhut (77. Hříbek), Lacko, Nepožitek (90. Lukáš), Hnaníček, Krajičič (72. Coufal) - Trnovec

FK Baník Most – 1. SC Znojmo 0:1