O čem jedná Wenger s Clichym a Nasrim?

Uznávaný francouzský trenér londýnského Arsenalu Arséne Wenger hodlá v týmu udržet útočníka Samira Nasriho i záložníka Gaela Clichyho, o jehož letním odchodu se před časem spekulovalo.

O čem jedná Wenger s Clichym a Nasrim?
Nasrimu s Clichym vyprší po sezoně stávající smlouvy a v Arsenalu už jednají o tom, aby byly prodlouženy. "Hovoříme s jejich agenty a domluvili jsme se, že to v létě vyřešíme," prohlásil francouzský manažer, který se pomalu smiřuje s dalším rokem bez získané trofeje.

Na tu čekají "Kanonýři" dlouhých šest let. "Samozřejmě nejsme v komfortní situaci. Potřebnou kvalitu sice máme, ale naše šance na titul opravdu nejsou nijak velké," řekl Wenger s odkazem na devítibodovou ztrátou na vedoucí Manchester United. Před Arsenalem je ostatně už i londýnská Chelsea, ta má ale odehráno o zápas více.

"Za naši situaci jsme zodpovědní já i hráči. Nyní je však pro mě důležité hlavně to, abychom poslední zápasy sezony odehráli s maximálním nasazením a byli na sebe hrdí. Že nám to nebude stačit na první místo, se stává, holt byl někdo lepší než my. Ale v tuto chvíli tohle přijmout nemohu," dodal zkušený manažer.