Jasné vítězství boleslavských mladíků

Druhá Mladá Boleslav B přivítala na svém hřišti bezznadějně poslední Jablonec B. A na hřišti byl tento propastný rozdíl v postavení v tabulce ČFL hodně znát, čemuž napovídá i konečný výsledek utkání.

Boleslavští mladíci od počátku zápasu ovladli hřiště. Jablonec se odvážil ke střele teprve v 15.minutě a získali rohový kop po obranné hlavičce Horáka. Za tři minuty kopali další dva rohy, ale boleslavská defenzíva odolala. Přestože domácí byli velmi aktivní, gólu se dočkali až ve 33. minutě, kdy bránící jablonecký hráč nešikovně povalil Volfa uvnitř trestného území a rozhodčí Čížek bez váhání nařídil penaltu. Horák ji s jistotou proměnil, když zamířil k levé tyči a brankář se vrhnul na opačnou stranu - 1:0.
Jablonečtí vzápětí odpověděli pěknou individuální akcí Justa, který si před boleslavským vápnem zpracoval dlouhý odkop z vlastní obrany, připravil si střeleckou pozici a křížnou ranou jen o pár centimetrů minul Kanavalovu branku. Ve 38. minutě po spolupráci s Tvarohou se v gólové šanci ocitl Hadziresic. Sám proti brankáři se dobře zorientoval a po zemi zamířil k levé tyči - 2:0.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a Boleslavští přidali další tři góly.
Už ve 49. minutě po faulu Patky na Volfa kopal Hadziresic trestný kop ze dvaceti metrů tak přesně, že gólman Fendrich nestačil zareagovat a jen smutně pootočil hlavou k levé tyči, za kterou míč zapadl - 3:0. V 57. minutě Havlín podrazil Volfa a trestný kop z kraje trestného území načechral Tvaroha přesně na hlavu Charuzy, který se trefil k pravé tyči - 4:0. Další nadějnou akci rozehrál Ščuk přihrávkou na Volfa. Jeho přízemní centr před jabloneckou brankou Tvaroha minul a Schubert neprostřelil brankáře Fendricha. V 65. minutě zprava centroval Hadziresic a dorážka Brunclík narazila do levé tyče.
Skóre dostalo definitivní podobu až o deset minut později, kdy Horákův centr gólově hlavičkoval Bulut - 5:0.

Sestava FK Mladá Boleslav"B": Kanaval - Svoboda (52.Borovička), Charuza, Zbrožek,Horák - Tvaroha, Ščuk, Hadziresic, Brunclík (66. Bulut) - Schubert, Volf (60. Duranski).

Sestava FK Baumit Jablonec"B": Fendrich - Šulc, Patka, Uvíra, Havlím - Hovorka (60. Šilhán), Steiner, Simon (88. Sokič), Rudolf, Daníček (46. Hloušek) - Just.

Mladá Boleslav B - Jablonec B 4 : 0