Manchester Schalke zvládl, co Bayern?

Manchester Schalke zvládl, co Bayern?

[tag]UZÁVĚRKA DNES[/tag] Tipovací soutěž serveru eFotbal.cz se valí dál a kromě kompletního menu 26. kola Gambrinus ligy tentokráte nabízí vybrané a doufejme že zajímavé duely z anglické, německé a slovenské nejvyšší soutěže.

Dokáže se Žilina probrat, porazit vedoucí Senicu a dostat se bodově před ní? Potvrdí Chelsea zlepšenou formu i v londýnském derby proti pátému Tottenhamu? Vybojuje Bayern plný bodový zisk proti pohárově namlsanému Schalke, aby vylepšil své čtvrté místo? Otázek je dost, ještě předtím si ale společně s námi připomeňte čtenáře, kteří v uplynulém kole prokázali nejlepší odhad:

Pořadí nejlepších tipujících z minulého kola:

1. simacek 3007.32
2. frost 1473.97
2. servicecrew 1473.97
2. sklebec 1473.97
5. mariefagulcova 1118.83

Připomínáme systém oceňování. V každém týdenním kole se hraje o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 4 nejlepší soutěžící
rozeberou věcné ceny.

V aktuálním kole, kdy můžete tipovat tipovat až do pátku 29.4.2011, soutěžíme o vstupenky na na dva zápasy 27. kola první ligy (Hradec Králové - Teplice, Plzeň - Mladá Boleslav) a jeden duel 25. kola druhé ligy (Viktoria Žižkov - Jihlava).

V dalším měsíčním kole se opět hraje o ceny od firmy Adidas:

1. Tričko Adidas
2. Míč AdiPure
3. trenýrky Adidas, chrániče Predator
4. Kniha "Od Masopusta k Nedvědovi"

U vstupenek vyplňujte, prosím, opravdu jen ty zápasy, u kterých máte jistotu, že je můžete navštívit. Po obdržení mailu je třeba reagovat do 24 hodin, že o vstupenky máte opravdu zájem, poté přicházejí na řadu další soutěžící dle pořadí v tipovací soutěži.

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

AKTUÁLNÍ KOLO TIPOVAČKY