Vedoucí Varnsdorf opět bere tři body

Čtyřbodový náskok před svými pronásledovateli má po šesti kolech ČFL lídr tabulky Slovan Varnsdorf. Jediný neporažený tým soutěže v neděli zdolal teplické béčko, když o branky se postarali vždy v závěrech poločasů Hyka z penalty a Mach.

Druhé jsou Prachatice díky vítězství 2:0 na Letné, kde porazily béčko Sparty brankami Kubiše a Frnocha. V dresu slávistické rezervy se blýskl sedmnáctiletý Tomáš Necid. Člen reprezentačního týmu do 19 let dvěma trefami stanovil výsledek zápasu svého týmu s Karlovými Vary-Dvory.

Rezervě Budějovic se přestalo dařit

Po úspěšném vstupu do letošního ročníku se rezervě Českých Budějovic přestalo dařit a v sobotním utkání šestého kola si připsala už třetí domácí porážku za sebou, navíc bez vstřelené branky. Postaral se o ni nováček z Kolína, který Hendrychovou brankou deset minut před koncem zápasu vyhrál na jihu Čech 1:0 a sám si přivezl první body zvenku.

Den před soubojem prvoligových A-týmů Příbrami a Mladé Boleslavi se střetly obě jejich rezervy. Úspěšnější byli Příbramští, kteří brankami Nohýnka a Štochla vyhráli 2:1 a přichystali nováčkovi soutěže už třetí domácí porážku. Za Boleslav pouze zkorigoval v závěru utkání Vajgl.

Před více než tisícovkou diváků neunesl tíhu možnosti probojovat se na první místo tabulky nováček z Chebu, jenž doma podlehl Krči 0:2. O branky Pražanů se postarali Krejcar z penalty a Houštecký. Tři body si do metropole přivezli i hráči Bohemians Praha díky výhře 2:0 v Náchodě. Jejich góly vstřelili Šisler a Dvořák.