Zlínská rezerva si připsala první výhru v MSFL

Béčko Tescomy Zlín si až v utkání 5. kola MSFL připsalo první vítězství v tomto ročníku, když brankami Elšíka a Konečného vyhrálo v Kravařích nad béčkem Baníku Ostrava 2:1. Za domácí pouze korigoval skóre Husárik.

Podruhé za sebou vyšla střelecky naprázdno rezerva Slovácka, ale i díky bezbrankové remíze doma s Břeclaví si udržela druhé místo v tabulce.

Brněnská rezerva si upevnila vedení v MSFL

Suverénně zatím prochází letošním ročníkem rezerva 1. FC Brno. Exdruholigový výběr trenéra Petra Maléře hladce porazil nováčka z Brumova 4:0 a upevnil si vedení v soutěži. Dvakrát se trefil devatenáctiletý záložník Kalouda, který tak má na svém kontě už šest branek, po jednom gólu přidali Čejka a Chlup z penalty. Hosté odehráli poslední čtvrtinu utkání bez vyloučeného obránce Dorňáka.

Hektické utkání viděli diváci v Karviné, kde domácí vedli díky hattricku Martina Opice již 3:1, za hosty korigoval Kováč. Znojemští však dvěma brankami Pikolona dokázali srovnat krok, přičemž vyrovnávací branka padla ve čtvrté minutě nastaveného času. To však ještě nebyl konec, za další tři minuty rozhodčí Kubíček nařídil ve prospěch domácích penaltu, kterou proměnil Bielan. Zápas musel být v druhé půli přerušen, protože se samo spustilo zavlažovací zařízení a hráči se ocitli pod nedobrovolnou sprchou.