Bohemka se pokusí přehrát Hoftychův tým

Hráči klubu Bohemians 1905 v neděli zahájí herní soustředění v Břeclavi, kde bude tým kouče Pavla Medynského ladit formu na začátek Gambrinus ligy.

Bohemka se pokusí přehrát Hoftychův tým
Břeclavský hotel Rose se od nedělního odpoledne stane dočasným domovem fotbalistů Bohemians 1905. Medynského svěřenci zamíří na nejdůležitější část přípravy do moravského města, které leží nedaleko slovenských hranic. "Herní soustředění v Břeclavi považuji opravdu za klíčové. S hráči jsme některé věci nacvičovali a na Moravě je budeme dolaďovat," uvedl Medynský.

Kouč "klokanů" s sebou bere kompletní kádr kromě Jiřího Kaufmana, který se bude po zranění připravovat v Praze s fyzioterapeutkou Alicí Hamáčkovou. Hráče Bohemians 1905 čekají v rámci soustředění dva přípravné zápasy. Nejprve se v pondělí představí v Trnavě proti tamnímu Spartaku, který od léta vede bývalý trenér Vršovických Pavel Hoftych.

"Na zápas se moc těším, bude to zvláštní pocit stát proti Bohemce, ale určitě to bude zajímavé. Navíc mám zprávy, že se do Trnavy chystají dva autobusy s fanoušky Bohemky, tak doufám, že přijdou i trnavští fanoušci. Jinak by tu 'klokani' byli jako doma," řekl Hoftych.

Druhý přípravný duel čeká na Bohemians 1905 v pátek 15. července, kdy se cestou ze soustředění zastaví v Brně. Zde bude jejich soupeřem druholigová Zbrojovka.