Slávisté v přípravě remizovali s Bayernem Mnichov U23

Hráči pražské Slavie uhráli v nedělním přípravném utkání v italském středisku Cogolo di Pejo remízu 2:2 s výběrem Bayernu Mnichov do 23 let. V 90. minutě zajistil týmu kouče Michala Petrouše nerozhodný výsledek záložník Zoran Milutinovič.

Skóre otevřel ve 40. minutě Lukáš Jarolím, který těžil nahrávky Petráka. Do druhé půle nastoupila na straně Slavie omlazená sestava, která věkem odpovídala výběru soupeře. Němečtí mladíci se dokázali dvakrát prosadit, remízu obstaral Milutinovič, který dorazil do sítě Hurkovu vyraženou střelu.

"Byl to poslední zápas, v němž jsme dali možnost celému kádru. V dalších už budeme střídat minimálně," prozradil trenér Petrouš. "Do druhé půle jsme poslali sestavu, která byla adekvátní juniorce Bayernu. Naši kluci měli možnost vidět, jaký je velký rozdíl mezi touto úrovní u nás a v Německu," dodal.

SK Slavia Praha - U23 Bayern Mnichov 2:2 (1:0)
Branky: 40. Jarolím, 90. Milutinovič – 71. Horn, 78. Sene.
Sestava SK Slavia Praha - 1. poločas: Čontofalský - Kaufman, Cicman, Hubáček, Trubila - Prošek, L. Jarolím, Janda, Koreš - Vlček, Pospěch.
2. poločas: Čontofalský - Dostál, Cicman, Zákostelský, Trubila - Milutinovič, Šimeček, Prošek, Hurka Voráček, Vondráček (72. Vyhnal).