Holickým se zalíbilo číslo čtyři.Podruhé nastříleli čtyři branky.

V druhém kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě tým SK Líšeň, vedený trenérem Zbyňkem Zbořilem. Trenér Oldřich Machala v tomto utkání stále postrádal zkušeného obránce Petra Čoupka, který laboruje už druhý týden

Utkání začalo velmi dobře pro domácí barvy. Už v 5. minutě se Bednář zbavil na levé straně dvou hráčů a prudkým centrem našel na zadní tyči Dadáka, který si míč připravil ke střele a tvrdou ranou propálil brankáře Kotoula,který si na míč lehce sáhl, ale brance nezabránil - 1:0. Tento stav trval až do 43. minuty, kdy se zranil Laco Onofrej. Na hřiště místo něj vběhl Jan Tögel a po třiceti vteřinách se dostal k míči na hranici velkého vápna. I když byl zády k brance, tak dokázal z otočky vystřelit a přesně zamířit k pravé tyči líšeňského brankáře - 2:0

Po změně stran viděli diváci další branku v 65. minutě. Agilní Tögel poslal míč podél obranné linie na Čtvrtníčka, který tvrdě vypálil. Brankář Kotoul míč vyrazil jen před sebe, kde byl rychlejší Bednář a pohodlně hlavou skóroval do prázdné branky - 3:0. V 70. minutě zahrozili hosté z ojedinělé šance. Belej načasoval míč na rozběhnutého Koudelku, který mířil ke vzdálenější tyči. Brankář Šrom reflexivně střelu zneškodnil. Čtvrtou branku přidali domácí v 77. minutě. Střídající útočník Žondra pohotově vysunul do brejku Richtera, který si s touto příležitostí poradil na jedničku. Překrásným lobem vyšachoval brankáře Kotoula a zvýšil na 4:0.

Šest minut před koncem utkání snížili hosté na konečných 4:1, když se trefil Martin Krejčí, který je v Líšni na hostování z holického klubu.

Sestava 1.HFK Olomouc: Šrom - Dadák, Lukášek, Šimáček, Kopecký - Čtvrtníček (76. Filipský), Bednář, Kovář, Onofrej (43. Tögel) - Richter, Korčián (67. Žondra).

Sestava SK Líšeň: Kotoul - Široký, Pecha, Hebron (71. Drábek Martin), Mičko, Krejčí, Koudelka, Nosko, Belej, Hlavinka (56. Drábek Michal), Šudoma (46.Vrtěna).

1.HFK Olomouc - SK Líšeň 4 : 1