Pokud jde o pozemky, Řebíčkovi mohou být fandové a Straka ukradení

[hot]POZNÁMKA[/hot] Slovy fotbalového klasika: „Dění ve Slavii, včetně angažování trenéra Straky? To mi hlava nebere!“ Dotyčná hra se přece hraje pro fanoušky. Proto ho vysílá televize, proto se prodávají televizní práva, proto se kupují permanentky, klubové dresy, šály a čepice. Proto se na fotbal sází, proto se lidé hádají a přou po hospodách.

Pokud jde o pozemky, Řebíčkovi mohou být fandové a Straka ukradení
Takže logicky jako majitel neangažuji do funkce hlavního trenéra vyhlášenou ikonu z nenáviděného rivalského klubu. Třeba echtsparťana Františka Straku do Slavie. Protože mi pak lidi přestanou chodit na stadion, přestanou kupovat permanentky, lístky, dresy, čepice a šály, přestanou se dívat v televizi na můj klub, a tím odradím i sponzory a partnery, kteří mi dávají do klubu peníze.

Nebo co víc, někteří dokonce začnou na můj klub a jeho trenéra veřejně nadávat, protestovat a aktivně mu škodit.

Takže, když už jsem udělal tu hloupost a neporadil se s těmi, kteří tomu rozumí, přehodnotím své rozhodnutí, omluvím se trenérovi a i příznivcům klubu, případně ho finančně odškodím, a začnu hledat kouče nového.

Ne tak majitel Slavie Aleš Řebíček. Takže jeho Slavii a především nového trenéra Straku čeká fanouškovské černé peklo.

Ovšem třeba je to všechno slávistickému majiteli šumafuk. Jestli jsou totiž pravdivé informace, které se objevily v médiích, že „pozemky pod stadionem a kolem něj mají být do roka kompletně a bezplatně převedeny na fotbalový klub a že jejich hodnota je zhruba miliarda korun a že koncem roku 2012 přestane platit blokace, že na nich musí být sportoviště“, tak pak mohou být majiteli Slavie nějací křičící fandové i se Strakou zcela ukradení. Ten řev se dá v klidu v hermeticky uzavřených prostorách VIP vydržet. A nezaměstnaný kámoš a kumpán z Teplic Straka má aspoň na chvíli zase nějaký džob.

Pokud by to měla být pravda, tak by to jen potvrdilo květnovou mediální spekulativní analýzu z časopisu Reflex. Že by totiž mělo dojít k propojení klubu a vlastníka stadionu a pozemků. A tím by se konečně v Edenu spláchla pod dohledem tzv. pražských „kmotrů“ velká potíž s dluhopisy městských částí Praha 6, Praha 10 a Praha 13 u Key Investments, díky nimž byl stadion postaven.