Slovácko v přípravě nestačilo na Senicu

Slovácko podlehlo v pátečním přípravném utkání v Uherském Hradišti slovenskému celku FK Senica 1:3. Jedinou branku českého prvoligového celku zaznamenal ve 42. minutě záložník Ladislav Volešák, poté však už stříleli góly pouze hosté.

Slovácko nastoupilo bez několika tradičních opor, přesto poslal domácí do vedení po kombinační akci Volešák. Jenže hráči Senice se ještě v závěru první půle nadechli k náporu a těsně před odchodem do šaten vyrovnali.

Po změně stran otočil skóre bývalý obránce brněnské Zbrojovky Križko a brankový účet uzavřel parádní trefou z přímého kopu Ďurica.

V dresu Senice nastoupila i šestice českých hráčů Jaroslav Diviš, Petr Hošek, Jan Kalabiška, Tomáš Strnad, Petr Šíma a bývalý hráč Slovácka Jiří Valenta.