Reprezentanti při oslavách vulgárně uráželi kritika Druláka

Českým hráčům se při oslavách postupu na mistrovství Evropy vymkla kontrola nad vlastním chováním, na letišti v Podgorici zpívali oslavný popěvek, při kterém vulgárně uráželi bývalého reprezentanta Radka Druláka.

Reprezentanti při oslavách vulgárně uráželi kritika Druláka
Radek Drulák totiž vždy patřil k největším kritikům reprezentačního týmu. Ten však nakonec úspěšně zvládl baráž a po postupu si reprezentanti ulevili. Na letišti v Podgorici, kde čekali na odlet, zpívali nejen tradiční "Kdo neskáče, není Čech", ale také vulgární "Radek Drulák nemá č....a".

Drulák, který se stal terčem popěvku stačil i reagovat. "Upřímně je mi to celkem fuk. To, že mě kritizuje nějakej Baroš, to já neberu, protože dementům neodpovídám,“ odpověděl Drulák stylem podobného ražení.

Stříbrný medailista z evropského šampionátu v Anglii si zároveň přes postup na mistrovství Evropy za svou kritikou stojí. "Ať se postoupilo nebo se nepostoupilo. Jestli si někdo myslí, že ze dvou povedených zápasů v kvalifikaci a baráži je všechno pryč, tak se těžce mýlí. Včerejší zápas, kdy u nás stáli všichni svatí, to mohl jenom potvrdit,“ uzavřel Drulák.