Rozlosování La Liga 2017/2018 Tabulky

1.kolo
18.08. 20:15 CD Leganés CD Leganés - Deportivo Alavés Deportivo Alavés 1 : 0
18.08. 22:15 Valencia CF Valencia CF - UD Las Palmas UD Las Palmas 1 : 0
19.08. 18:15 RC Celta de Vigo RC Celta de Vigo - Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad de Fútbol 2 : 3
19.08. 20:15 Girona FC Girona FC - Atlético Madrid Atlético Madrid 2 : 2
19.08. 22:15 Sevilla FC Sevilla FC - RCD Espaňol Barcelona RCD Espaňol Barcelona 1 : 1
20.08. 18:15 Athletic Bilbao Athletic Bilbao - Getafe CF Getafe CF 0 : 0
20.08. 20:15 FC Barcelona FC Barcelona - Real Betis Balompié Real Betis Balompié 2 : 0
20.08. 22:15 RC Deportivo La Coruňa RC Deportivo La Coruňa - Real Madrid CF Real Madrid CF 0 : 3
21.08. 20:15 Levante UD Levante UD - Villarreal CF Villarreal CF 1 : 0
21.08. 22:00 Málaga CF Málaga CF - SD Eibar SD Eibar 0 : 1
2.kolo
27.08. 16:00 Deportivo Alavés Deportivo Alavés - FC Barcelona FC Barcelona 0 : 2
27.08. 16:00 SD Eibar SD Eibar - Athletic Bilbao Athletic Bilbao 0 : 1
27.08. 16:00 RCD Espaňol Barcelona RCD Espaňol Barcelona - CD Leganés CD Leganés 0 : 1
27.08. 16:00 Getafe CF Getafe CF - Sevilla FC Sevilla FC 0 : 1
27.08. 16:00 Girona FC Girona FC - Málaga CF Málaga CF 1 : 0
27.08. 16:00 UD Las Palmas UD Las Palmas - Atlético Madrid Atlético Madrid 1 : 5
27.08. 16:00 Levante UD Levante UD - RC Deportivo La Coruňa RC Deportivo La Coruňa 2 : 2
27.08. 16:00 Real Betis Balompié Real Betis Balompié - RC Celta de Vigo RC Celta de Vigo 2 : 0
27.08. 00:00 Real Madrid CF Real Madrid CF - Valencia CF Valencia CF 2 : 2
27.08. 16:00 Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad de Fútbol - Villarreal CF Villarreal CF 3 : 0
3.kolo
08.09. 21:00 CD Leganés CD Leganés - Getafe CF Getafe CF 1 : 2
09.09. 20:45 FC Barcelona FC Barcelona - RCD Espaňol Barcelona RCD Espaňol Barcelona 5 : 0
09.09. 13:00 Real Madrid CF Real Madrid CF - Levante UD Levante UD 1 : 1
09.09. 18:30 Sevilla FC Sevilla FC - SD Eibar SD Eibar 3 : 0
09.09. 16:15 Valencia CF Valencia CF - Atlético Madrid Atlético Madrid 0 : 0
10.09. 16:15 Athletic Bilbao Athletic Bilbao - Girona FC Girona FC 2 : 0
10.09. 18:30 RC Celta de Vigo RC Celta de Vigo - Deportivo Alavés Deportivo Alavés 1 : 0
10.09. 12:00 RC Deportivo La Coruňa RC Deportivo La Coruňa - Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad de Fútbol 2 : 4
10.09. 20:45 Villarreal CF Villarreal CF - Real Betis Balompié Real Betis Balompié 3 : 1
11.09. 21:00 Málaga CF Málaga CF - UD Las Palmas UD Las Palmas 1 : 3
4.kolo
15.09. 21:00 SD Eibar SD Eibar - CD Leganés CD Leganés 1 : 0
16.09. 20:45 Atlético Madrid Atlético Madrid - Málaga CF Málaga CF 1 : 0
16.09. 16:15 Getafe CF Getafe CF - FC Barcelona FC Barcelona 1 : 2
16.09. 13:00 Levante UD Levante UD - Valencia CF Valencia CF 1 : 1
16.09. 18:30 Real Betis Balompié Real Betis Balompié - RC Deportivo La Coruňa RC Deportivo La Coruňa 2 : 1
17.09. 12:00 Deportivo Alavés Deportivo Alavés - Villarreal CF Villarreal CF 0 : 3
17.09. 16:15 Girona FC Girona FC - Sevilla FC Sevilla FC 0 : 1
17.09. 18:30 UD Las Palmas UD Las Palmas - Athletic Bilbao Athletic Bilbao 1 : 0
17.09. 20:45 Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad de Fútbol - Real Madrid CF Real Madrid CF 1 : 3
18.09. 21:00 RCD Espaňol Barcelona RCD Espaňol Barcelona - RC Celta de Vigo RC Celta de Vigo 2 : 1
5.kolo
19.09. 22:00 FC Barcelona FC Barcelona - SD Eibar SD Eibar 6 : 1
19.09. 20:00 Valencia CF Valencia CF - Málaga CF Málaga CF 5 : 0
20.09. 20:00 Athletic Bilbao Athletic Bilbao - Atlético Madrid Atlético Madrid 1 : 2
20.09. 21:00 RC Deportivo La Coruňa RC Deportivo La Coruňa - Deportivo Alavés Deportivo Alavés 1 : 0
20.09. 20:00 CD Leganés CD Leganés - Girona FC Girona FC 0 : 0
20.09. 22:00 Real Madrid CF Real Madrid CF - Real Betis Balompié Real Betis Balompié 0 : 1
20.09. 22:00 Sevilla FC Sevilla FC - UD Las Palmas UD Las Palmas 1 : 0
21.09. 21:00 RC Celta de Vigo RC Celta de Vigo - Getafe CF Getafe CF 1 : 1
21.09. 22:00 Levante UD Levante UD - Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad de Fútbol 3 : 0
21.09. 20:00 Villarreal CF Villarreal CF - RCD Espaňol Barcelona RCD Espaňol Barcelona 0 : 0
6.kolo
23.09. 16:15 Deportivo Alavés Deportivo Alavés - Real Madrid CF Real Madrid CF 1 : 2
23.09. 13:00 Atlético Madrid Atlético Madrid - Sevilla FC Sevilla FC 2 : 0
23.09. 20:45 Girona FC Girona FC - FC Barcelona FC Barcelona 0 : 3
23.09. 18:30 Málaga CF Málaga CF - Athletic Bilbao Athletic Bilbao 3 : 3
24.09. 18:30 SD Eibar SD Eibar - RC Celta de Vigo RC Celta de Vigo 0 : 4
24.09. 12:00 RCD Espaňol Barcelona RCD Espaňol Barcelona - RC Deportivo La Coruňa RC Deportivo La Coruňa 4 : 1
24.09. 16:15 Getafe CF Getafe CF - Villarreal CF Villarreal CF 4 : 0
24.09. 18:30 UD Las Palmas UD Las Palmas - CD Leganés CD Leganés 0 : 2
24.09. 20:45 Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad de Fútbol - Valencia CF Valencia CF 2 : 3
25.09. 21:00 Real Betis Balompié Real Betis Balompié - Levante UD Levante UD 4 : 0
7.kolo
29.09. 21:00 RC Celta de Vigo RC Celta de Vigo - Girona FC Girona FC 3 : 3
30.09. 13:00 RC Deportivo La Coruňa RC Deportivo La Coruňa - Getafe CF Getafe CF 2 : 1
30.09. 20:45 CD Leganés CD Leganés - Atlético Madrid Atlético Madrid 0 : 0
30.09. 18:30 Levante UD Levante UD - Deportivo Alavés Deportivo Alavés 0 : 2
30.09. 16:15 Sevilla FC Sevilla FC - Málaga CF Málaga CF 2 : 0
01.10. 16:15 FC Barcelona FC Barcelona - UD Las Palmas UD Las Palmas 3 : 0
01.10. 20:45 Real Madrid CF Real Madrid CF - RCD Espaňol Barcelona RCD Espaňol Barcelona 2 : 0
01.10. 12:00 Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad de Fútbol - Real Betis Balompié Real Betis Balompié 4 : 4
01.10. 18:30 Valencia CF Valencia CF - Athletic Bilbao Athletic Bilbao 3 : 2
01.10. 18:30 Villarreal CF Villarreal CF - SD Eibar SD Eibar 3 : 0
8.kolo
13.10. 21:00 RCD Espaňol Barcelona RCD Espaňol Barcelona - Levante UD Levante UD 0 : 0
14.10. 18:30 Deportivo Alavés Deportivo Alavés - Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad de Fútbol 0 : 2
14.10. 13:00 Athletic Bilbao Athletic Bilbao - Sevilla FC Sevilla FC 1 : 0
14.10. 20:45 Atlético Madrid Atlético Madrid - FC Barcelona FC Barcelona 1 : 1
14.10. 16:15 Getafe CF Getafe CF - Real Madrid CF Real Madrid CF 1 : 2
15.10. 12:00 SD Eibar SD Eibar - RC Deportivo La Coruňa RC Deportivo La Coruňa 0 : 0
15.10. 16:15 Girona FC Girona FC - Villarreal CF Villarreal CF 1 : 2
15.10. 18:30 Málaga CF Málaga CF - CD Leganés CD Leganés 0 : 2
15.10. 20:45 Real Betis Balompié Real Betis Balompié - Valencia CF Valencia CF 3 : 6
16.10. 21:00 UD Las Palmas UD Las Palmas - RC Celta de Vigo RC Celta de Vigo 2 : 5
9.kolo
21.10. 20:45 FC Barcelona FC Barcelona - Málaga CF Málaga CF 2 : 0
21.10. 13:00 Levante UD Levante UD - Getafe CF Getafe CF 1 : 1
21.10. 16:15 Real Betis Balompié Real Betis Balompié - Deportivo Alavés Deportivo Alavés 2 : 0
21.10. 18:30 Valencia CF Valencia CF - Sevilla FC Sevilla FC 4 : 0
22.10. 16:15 RC Celta de Vigo RC Celta de Vigo - Atlético Madrid Atlético Madrid 0 : 1
22.10. 18:30 CD Leganés CD Leganés - Athletic Bilbao Athletic Bilbao 1 : 0
22.10. 20:45 Real Madrid CF Real Madrid CF - SD Eibar SD Eibar 3 : 0
22.10. 12:00 Villarreal CF Villarreal CF - UD Las Palmas UD Las Palmas 4 : 0
23.10. 21:00 RC Deportivo La Coruňa RC Deportivo La Coruňa - Girona FC Girona FC 1 : 2
23.10. 20:00 Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad de Fútbol - RCD Espaňol Barcelona RCD Espaňol Barcelona 1 : 1
10.kolo
28.10. 13:00 Deportivo Alavés Deportivo Alavés - Valencia CF Valencia CF 1 : 2
28.10. 20:45 Athletic Bilbao Athletic Bilbao - FC Barcelona FC Barcelona 0 : 2
28.10. 18:30 Atlético Madrid Atlético Madrid - Villarreal CF Villarreal CF 1 : 1
28.10. 16:15 Sevilla FC Sevilla FC - CD Leganés CD Leganés 2 : 1
29.10. 18:30 SD Eibar SD Eibar - Levante UD Levante UD 2 : 2
29.10. 12:00 Getafe CF Getafe CF - Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad de Fútbol 2 : 1
29.10. 16:15 Girona FC Girona FC - Real Madrid CF Real Madrid CF 2 : 1
29.10. 20:45 Málaga CF Málaga CF - RC Celta de Vigo RC Celta de Vigo 2 : 1
30.10. 21:00 RCD Espaňol Barcelona RCD Espaňol Barcelona - Real Betis Balompié Real Betis Balompié 1 : 0
30.10. 21:00 UD Las Palmas UD Las Palmas - RC Deportivo La Coruňa RC Deportivo La Coruňa 1 : 3
11.kolo
03.11. 21:00 Real Betis Balompié Real Betis Balompié - Getafe CF Getafe CF 2 : 2
04.11. 18:30 Deportivo Alavés Deportivo Alavés - RCD Espaňol Barcelona RCD Espaňol Barcelona 1 : 0
04.11. 20:45 FC Barcelona FC Barcelona - Sevilla FC Sevilla FC 2 : 1
04.11. 16:15 RC Deportivo La Coruňa RC Deportivo La Coruňa - Atlético Madrid Atlético Madrid 0 : 1
04.11. 13:00 Valencia CF Valencia CF - CD Leganés CD Leganés 3 : 0
05.11. 16:15 RC Celta de Vigo RC Celta de Vigo - Athletic Bilbao Athletic Bilbao 3 : 1
05.11. 12:00 Levante UD Levante UD - Girona FC Girona FC 1 : 2
05.11. 20:45 Real Madrid CF Real Madrid CF - UD Las Palmas UD Las Palmas 3 : 0
05.11. 18:30 Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad de Fútbol - SD Eibar SD Eibar 3 : 1
05.11. 18:30 Villarreal CF Villarreal CF - Málaga CF Málaga CF 2 : 0
12.kolo
17.11. 21:00 Girona FC Girona FC - Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad de Fútbol 1 : 1

newsletter Zůstaňte ve spojení - získávete pravidelně novinky ze světa fotbalu

Reklama