Rozlosování Fotbalová národní liga 2018/2019 Tabulky

1.kolo
20.07. 17:00 FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov 2 : 1
20.07. 19:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - FK Varnsdorf FK Varnsdorf 1 : 1
21.07. 10:15 FK Pardubice FK Pardubice - MFK Vítkovice MFK Vítkovice 3 : 1
21.07. 17:00 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov - FC Vlašim FC Vlašim 2 : 2
22.07. 10:15 FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov - MFK Chrudim MFK Chrudim 1 : 1
22.07. 17:00 SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB - FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec 3 : 1
22.07. 17:00 FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko - FC Hradec Králové FC Hradec Králové 0 : 1
22.07. 18:00 FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno - FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava 1 : 3
2.kolo
27.07. 18:00 FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava - FK Pardubice FK Pardubice 1 : 0
27.07. 18:00 MFK Vítkovice MFK Vítkovice - FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov 2 : 0
28.07. 10:15 MFK Chrudim MFK Chrudim - FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem 2 : 3
28.07. 10:15 FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec - 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov 0 : 2
29.07. 10:15 FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov - SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB 1 : 2
29.07. 17:00 FK Varnsdorf FK Varnsdorf - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 1 : 0
29.07. 17:00 FC Vlašim FC Vlašim - FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 2 : 2
29.07. 18:00 FC Hradec Králové FC Hradec Králové - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 2 : 1
3.kolo
03.08. 18:00 FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem - FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec 1 : 0
03.08. 19:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava 0 : 3
04.08. 10:15 FK Pardubice FK Pardubice - FK Varnsdorf FK Varnsdorf 0 : 0
04.08. 10:15 FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov - FC Hradec Králové FC Hradec Králové 1 : 3
04.08. 17:00 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov - FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov 0 : 0
05.08. 17:00 SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB - FC Vlašim FC Vlašim 1 : 0
05.08. 17:00 FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko - MFK Vítkovice MFK Vítkovice 4 : 2
05.08. 20:00 FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno - MFK Chrudim MFK Chrudim 3 : 0
4.kolo
10.08. 18:00 FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 2 : 1
11.08. 10:15 MFK Chrudim MFK Chrudim - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 4 : 1
11.08. 10:15 FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec - FK Pardubice FK Pardubice 1 : 2
12.08. 10:15 FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov - FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 3 : 2
12.08. 17:00 SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB - 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov 3 : 1
12.08. 17:00 FK Varnsdorf FK Varnsdorf - FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov 0 : 0
12.08. 17:00 FC Vlašim FC Vlašim - FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem 1 : 2
12.08. 18:00 FC Hradec Králové FC Hradec Králové - MFK Vítkovice MFK Vítkovice 0 : 0
5.kolo
17.08. 18:00 FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem - FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov 4 : 1
17.08. 19:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec 2 : 0
17.08. 18:30 FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno - SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB 2 : 1
18.08. 17:00 MFK Vítkovice MFK Vítkovice - FK Varnsdorf FK Varnsdorf 2 : 0
18.08. 10:15 FK Pardubice FK Pardubice - MFK Chrudim MFK Chrudim 4 : 0
18.08. 10:15 FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov - FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava 2 : 2
18.08. 17:00 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov - FC Hradec Králové FC Hradec Králové 0 : 0
19.08. 17:00 FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko - FC Vlašim FC Vlašim 2 : 2
6.kolo
24.08. 18:00 FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava - MFK Vítkovice MFK Vítkovice 2 : 2
25.08. 10:15 MFK Chrudim MFK Chrudim - FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov 1 : 2
25.08. 10:15 FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 1 : 1
25.08. 17:00 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov - FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 2 : 1
26.08. 10:15 FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 1 : 1
26.08. 17:00 SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB - FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem 2 : 0
26.08. 17:00 FK Varnsdorf FK Varnsdorf - FC Hradec Králové FC Hradec Králové 1 : 0
26.08. 17:00 FC Vlašim FC Vlašim - FK Pardubice FK Pardubice 2 : 0
7.kolo
29.08. 18:00 MFK Vítkovice MFK Vítkovice - FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec 3 : 1
31.08. 18:00 FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem - FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 2 : 2
01.09. 10:15 FK Pardubice FK Pardubice - SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB 2 : 0
01.09. 10:15 FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov - FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov 1 : 0
02.09. 19:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov 0 : 1
02.09. 17:00 FC Hradec Králové FC Hradec Králové - FC Vlašim FC Vlašim 3 : 1
02.09. 17:00 FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko - MFK Chrudim MFK Chrudim 0 : 1
02.09. 17:00 FK Varnsdorf FK Varnsdorf - FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava 1 : 0
8.kolo
15.09. 13:00 FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava - FC Hradec Králové FC Hradec Králové 0 : 1
15.09. 10:15 MFK Chrudim MFK Chrudim - FK Varnsdorf FK Varnsdorf 0 : 1
15.09. 10:15 FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec - FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov 2 : 0
15.09. 16:30 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov - FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem 1 : 0
16.09. 10:15 FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov - FK Pardubice FK Pardubice 4 : 4
16.09. 16:30 FC Vlašim FC Vlašim - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 2 : 2
16.09. 17:00 SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB - MFK Vítkovice MFK Vítkovice 3 : 0
16.09. 18:00 FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 4 : 1
9.kolo
21.09. 17:00 MFK Vítkovice MFK Vítkovice - MFK Chrudim MFK Chrudim 2 : 1
21.09. 18:00 FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava - FC Vlašim FC Vlašim 3 : 0
21.09. 18:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem 3 : 0
22.09. 10:15 FK Pardubice FK Pardubice - FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1 : 1
22.09. 10:15 FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov - 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov 3 : 0
23.09. 15:00 FC Hradec Králové FC Hradec Králové - FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov 4 : 0
23.09. 16:30 FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko - SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB 1 : 1
23.09. 16:30 FK Varnsdorf FK Varnsdorf - FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec 0 : 1
10.kolo
29.09. 10:15 MFK Chrudim MFK Chrudim - FC Hradec Králové FC Hradec Králové 1 : 0
29.09. 10:15 FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec - FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava 1 : 2
29.09. 16:30 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov - FK Pardubice FK Pardubice 2 : 2
30.09. 10:15 FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 2 : 1
30.09. 16:30 FC Vlašim FC Vlašim - FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov 3 : 0
30.09. 17:00 SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 1 : 2
30.09. 18:00 FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno - FK Varnsdorf FK Varnsdorf 0 : 0
11.10. 17:30 FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem - MFK Vítkovice MFK Vítkovice 2 : 1
11.kolo
05.10. 17:00 MFK Vítkovice MFK Vítkovice - FC Vlašim FC Vlašim 1 : 0
05.10. 18:00 FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava - MFK Chrudim MFK Chrudim 2 : 0
05.10. 18:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 0 : 1
06.10. 10:15 FK Pardubice FK Pardubice - FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem 2 : 0
06.10. 10:15 FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov - SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB 0 : 2
07.10. 16:00 FC Hradec Králové FC Hradec Králové - FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec 1 : 0
07.10. 16:00 FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko - 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov 1 : 1
07.10. 16:00 FK Varnsdorf FK Varnsdorf - FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov 3 : 1
12.kolo
19.10. 18:00 FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 3 : 0
19.10. 18:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - FK Pardubice FK Pardubice 0 : 4
19.10. 18:00 SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB - FC Hradec Králové FC Hradec Králové 3 : 1
20.10. 10:15 FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec - MFK Chrudim MFK Chrudim 2 : 1
20.10. 15:30 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov - MFK Vítkovice MFK Vítkovice 0 : 0
21.10. 10:15 FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov - FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava 0 : 1
21.10. 15:30 FC Vlašim FC Vlašim - FK Varnsdorf FK Varnsdorf 1 : 1
21.10. 18:00 FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno - FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov 0 : 0
13.kolo
26.10. 17:00 MFK Vítkovice MFK Vítkovice - FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov 2 : 0
26.10. 18:00 FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava - 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov 1 : 0
27.10. 10:15 MFK Chrudim MFK Chrudim - SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB 2 : 2
27.10. 10:15 FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov - FK Pardubice FK Pardubice 1 : 0
27.10. 10:15 FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec - FC Vlašim FC Vlašim 0 : 0
27.10. 17:15 FC Hradec Králové FC Hradec Králové - FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 0 : 1
28.10. 14:30 FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 1 : 0
28.10. 14:30 FK Varnsdorf FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem 1 : 0
14.kolo
02.11. 18:00 FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové FC Hradec Králové 0 : 1
02.11. 18:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov 1 : 2
03.11. 10:15 FK Pardubice FK Pardubice - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 3 : 2
03.11. 14:00 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov - FK Varnsdorf FK Varnsdorf 0 : 2
04.11. 10:15 FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov - FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec 0 : 3
04.11. 14:00 FC Vlašim FC Vlašim - MFK Chrudim MFK Chrudim 2 : 1
04.11. 17:00 SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB - FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava 2 : 0
04.11. 18:00 FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno - MFK Vítkovice MFK Vítkovice 4 : 1
15.kolo
09.11. 17:00 MFK Vítkovice MFK Vítkovice - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 0 : 6
09.11. 18:00 FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava - FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem 4 : 1
10.11. 10:15 MFK Chrudim MFK Chrudim - 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov 4 : 0
10.11. 10:15 FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 0 : 2
10.11. 10:15 FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec - FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 2 : 1
11.11. 14:00 FK Varnsdorf FK Varnsdorf - SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB 0 : 1
11.11. 14:00 FC Vlašim FC Vlašim - FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov 2 : 1
11.11. 15:00 FC Hradec Králové FC Hradec Králové - FK Pardubice FK Pardubice 4 : 1
16.kolo
23.11. 18:00 FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim MFK Chrudim 3 : 1
24.11. 10:15 FK Pardubice FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava 0 : 0
24.11. 10:15 FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov - MFK Vítkovice MFK Vítkovice 4 : 0
24.11. 13:30 1.SK Prostějov 1.SK Prostějov - FK Fotbal Třinec FK Fotbal Třinec 0 : 1
24.11. 13:30 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - FC Hradec Králové FC Hradec Králové 0 : 0
25.11. 13:30 FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko - FK Varnsdorf FK Varnsdorf 2 : 3
25.11. 17:00 SK Dynamo ČB SK Dynamo ČB - FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov 4 : 1
25.11. 18:00 FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno - FC Vlašim FC Vlašim 1 : 2

newsletter Zůstaňte ve spojení - získávete pravidelně novinky ze světa fotbalu

Reklama