Rozlosování ČFL 2018/2019 Tabulky

1.kolo
11.08. 10:15 FC Olympia FC Olympia - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 0 : 1
11.08. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 1 : 0
11.08. 10:30 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - FC Písek FC Písek 2 : 0
11.08. 15:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 3 : 2 pp
11.08. 17:00 FK Dobrovice FK Dobrovice - SK Převýšov SK Převýšov 3 : 0 pp
11.08. 17:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 2 : 3 pp
12.08. 17:00 SK Benešov SK Benešov - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 2 : 1 pp
12.08. 17:00 SK Zápy SK Zápy - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 2 : 1
2.kolo
18.08. 10:15 FC Olympia FC Olympia - SK Zápy SK Zápy 0 : 2
18.08. 10:15 FC Písek FC Písek - SK Benešov SK Benešov 3 : 4 pp
18.08. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 2 : 1 pp
18.08. 10:30 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 1 : 2
18.08. 17:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Převýšov SK Převýšov 1 : 0
18.08. 17:00 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 1 : 4
19.08. 17:00 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2 : 3 pp
19.08. 17:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 2 : 1 pp
16.kolo
22.08. 18:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 2 : 1
22.08. 18:00 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - FK Dobrovice FK Dobrovice 2 : 1 pp
22.08. 18:00 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 1 : 2 pp
22.08. 18:00 FC Olympia FC Olympia - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 1 : 2 pp
22.08. 18:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 2 : 0
22.08. 18:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - SK Převýšov SK Převýšov 5 : 2
22.08. 18:00 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - FC Písek FC Písek 2 : 3
22.08. 18:00 SK Zápy SK Zápy - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 2 : 0
3.kolo
25.08. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - FC Olympia FC Olympia 1 : 2
25.08. 10:30 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 2 : 1
25.08. 17:00 FK Dobrovice FK Dobrovice - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 2 : 1
25.08. 17:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 4 : 1
25.08. 17:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - FC Písek FC Písek 3 : 2 pp
26.08. 10:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 0 : 2
26.08. 17:00 SK Benešov SK Benešov - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 1 : 3
26.08. 17:00 SK Zápy SK Zápy - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 : 1
4.kolo
01.09. 10:15 FC Olympia FC Olympia - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 4 : 2
01.09. 10:15 FC Písek FC Písek - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2 : 1
01.09. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 3 : 0
01.09. 10:30 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 0 : 1
01.09. 17:00 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - SK Benešov SK Benešov 1 : 0 pp
02.09. 17:00 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - SK Převýšov SK Převýšov 0 : 2
02.09. 17:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - FK Dobrovice FK Dobrovice 1 : 2
02.09. 17:00 SK Zápy SK Zápy - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 4 : 2
5.kolo
08.09. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 2 : 0
08.09. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 : 0
08.09. 10:30 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - FC Olympia FC Olympia 0 : 1 pp
08.09. 17:00 FK Dobrovice FK Dobrovice - FC Písek FC Písek 3 : 0
08.09. 17:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - SK Zápy SK Zápy 2 : 0
08.09. 17:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 3 : 1
09.09. 10:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 4 : 2
09.09. 17:00 SK Benešov SK Benešov - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 1 : 4
6.kolo
15.09. 10:15 FC Olympia FC Olympia - SK Benešov SK Benešov 1 : 0 pp
15.09. 10:15 FC Písek FC Písek - SK Převýšov SK Převýšov 1 : 2
15.09. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 5 : 2
15.09. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - FK Dobrovice FK Dobrovice 2 : 1
15.09. 10:30 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 2 : 1
15.09. 16:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 2 : 1
15.09. 16:30 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 3 : 1
16.09. 16:30 SK Zápy SK Zápy - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 2 : 0
17.kolo
19.09. 17:00 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - SK Benešov SK Benešov 2 : 1 pp
19.09. 17:00 FK Dobrovice FK Dobrovice - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 : 2
19.09. 17:00 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - FC Olympia FC Olympia 3 : 2
19.09. 17:00 FC Písek FC Písek - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 1 : 0
19.09. 17:00 SK Převýšov SK Převýšov - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 3 : 2
19.09. 17:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 2 : 1 pp
19.09. 17:00 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 3 : 2
19.09. 17:00 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - SK Zápy SK Zápy 1 : 3
7.kolo
22.09. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 3 : 0
22.09. 10:30 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 0 : 2
22.09. 16:30 FK Dobrovice FK Dobrovice - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 2 : 1
22.09. 16:30 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 : 2 pp
22.09. 16:30 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - FC Olympia FC Olympia 1 : 2 pp
23.09. 10:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 3 : 2 pp
23.09. 16:30 SK Benešov SK Benešov - SK Zápy SK Zápy 1 : 2
23.09. 16:30 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 2 : 1
8.kolo
29.09. 10:15 FC Olympia FC Olympia - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 1 : 0
29.09. 10:15 FC Písek FC Písek - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 2 : 3 pp
29.09. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - SK Benešov SK Benešov 2 : 0
29.09. 14:30 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - FK Dobrovice FK Dobrovice 3 : 1
29.09. 16:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 2 : 0
29.09. 16:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 3 : 0
29.09. 16:00 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - SK Převýšov SK Převýšov 1 : 0 pp
30.09. 16:00 SK Zápy SK Zápy - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 0 : 4
9.kolo
06.10. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 3 : 1
06.10. 10:30 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 : 0
06.10. 16:00 FK Dobrovice FK Dobrovice - FC Olympia FC Olympia 3 : 2
06.10. 16:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 4 : 2
07.10. 10:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - SK Zápy SK Zápy 0 : 1 pp
07.10. 16:00 SK Benešov SK Benešov - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 3 : 1
07.10. 16:00 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 0 : 1
07.10. 16:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - FC Písek FC Písek 3 : 2
10.kolo
13.10. 10:15 FC Olympia FC Olympia - SK Převýšov SK Převýšov 0 : 1
13.10. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 4 : 1
13.10. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 2 : 1 pp
13.10. 10:30 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - SK Benešov SK Benešov 4 : 0
13.10. 15:30 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 4 : 0
13.10. 15:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Písek FC Písek 1 : 0
13.10. 15:30 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 4 : 0
14.10. 15:30 SK Zápy SK Zápy - FK Dobrovice FK Dobrovice 2 : 1
11.kolo
20.10. 10:15 FC Písek FC Písek - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 2 : 1
20.10. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - SK Zápy SK Zápy 0 : 3
20.10. 15:30 FK Dobrovice FK Dobrovice - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 0 : 2
20.10. 15:30 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 0 : 1 pp
21.10. 10:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 1 : 0 pp
21.10. 15:30 SK Benešov SK Benešov - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 : 2
21.10. 15:30 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 3 : 0
21.10. 15:30 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 3 : 2
12.kolo
27.10. 10:15 FC Olympia FC Olympia - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 4 : 1
27.10. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - SK Převýšov SK Převýšov 4 : 1
27.10. 10:30 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 0 : 1 pp
27.10. 14:30 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - FK Dobrovice FK Dobrovice 3 : 1
27.10. 14:30 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 2 : 1
27.10. 14:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 0 : 1
27.10. 14:30 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - FC Písek FC Písek 1 : 0
28.10. 14:30 SK Benešov SK Benešov - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 3 : 1
13.kolo
03.11. 10:15 FC Písek FC Písek - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 4 : 0
03.11. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 1 : 2 pp
03.11. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 3 : 1
03.11. 14:00 FK Dobrovice FK Dobrovice - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 3 : 2
03.11. 14:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 : 0
04.11. 10:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - SK Benešov SK Benešov 3 : 4
04.11. 14:00 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - SK Zápy SK Zápy 1 : 1
04.11. 14:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - FC Olympia FC Olympia 1 : 3
14.kolo
10.11. 10:15 FC Olympia FC Olympia - FC Písek FC Písek 2 : 0
10.11. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 5 : 1
10.11. 10:30 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - SK Převýšov SK Převýšov 0 : 1
10.11. 14:00 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 0 : 1
10.11. 14:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 0 : 1 pp
10.11. 14:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2 : 0
11.11. 14:00 SK Benešov SK Benešov - FK Dobrovice FK Dobrovice 2 : 1
11.11. 14:00 SK Zápy SK Zápy - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 2 : 0
15.kolo
17.11. 10:15 FC Písek FC Písek - SK Zápy SK Zápy 2 : 3
17.11. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - FC Olympia FC Olympia 0 : 1
17.11. 13:00 SK Převýšov SK Převýšov - SK Benešov SK Benešov 0 : 3
17.11. 13:30 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 1 : 2 pp
17.11. 13:30 FK Dobrovice FK Dobrovice - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 1 : 0
17.11. 13:30 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 0 : 1
18.11. 10:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 : 2 pp
18.11. 13:30 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 2 : 0
18.kolo
09.03. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - FK Dobrovice FK Dobrovice 2 : 1
09.03. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 1 : 0
09.03. 14:30 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 0 : 2
10.03. 14:30 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 1 : 2
10.03. 14:30 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - SK Zápy SK Zápy 1 : 0
10.03. 14:30 FC Písek FC Písek - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 1 : 3
10.03. 14:30 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - SK Benešov SK Benešov 2 : 1
23.04. 17:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Olympia FC Olympia 1 : 3
19.kolo
16.03. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 : 2
16.03. 15:00 SK Benešov SK Benešov - FC Písek FC Písek 4 : 3
16.03. 15:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 3 : 2 pp
16.03. 15:00 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 2 : 5
16.03. 15:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 3 : 2 pp
16.03. 15:00 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 2 : 1
17.03. 15:00 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 1 : 0
17.03. 15:00 SK Zápy SK Zápy - FC Olympia FC Olympia 4 : 6 pp
20.kolo
23.03. 10:15 FC Olympia FC Olympia - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 0 : 1
23.03. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - SK Benešov SK Benešov 0 : 1 pp
23.03. 15:00 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 2 : 1
24.03. 15:00 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - FK Dobrovice FK Dobrovice 2 : 0
24.03. 15:00 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 0 : 3
24.03. 15:00 FC Písek FC Písek - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 3 : 1
24.03. 15:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 3 : 2
24.03. 15:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Zápy SK Zápy 0 : 1
21.kolo
30.03. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 2 : 1 pp
30.03. 16:30 FK Dobrovice FK Dobrovice - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 1 : 2
31.03. 16:30 SK Benešov SK Benešov - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 1 : 0 pp
31.03. 16:30 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - FC Olympia FC Olympia 0 : 1
31.03. 16:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - FC Písek FC Písek 2 : 0
31.03. 16:30 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 0 : 1
31.03. 16:30 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 2 : 3 pp
31.03. 16:30 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - SK Zápy SK Zápy 1 : 0 pp
22.kolo
06.04. 10:15 FC Olympia FC Olympia - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 1 : 0
06.04. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 4 : 1
06.04. 16:30 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 2 : 1
07.04. 16:30 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - SK Benešov SK Benešov 2 : 4
07.04. 16:30 FC Písek FC Písek - FK Dobrovice FK Dobrovice 1 : 0
07.04. 16:30 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - SK Převýšov SK Převýšov 3 : 2
07.04. 16:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 2 : 1 pp
07.04. 16:30 SK Zápy SK Zápy - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 3 : 0
23.kolo
13.04. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - FC Písek FC Písek 2 : 1
13.04. 17:00 FK Dobrovice FK Dobrovice - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 1 : 2 pp
14.04. 17:00 SK Benešov SK Benešov - FC Olympia FC Olympia 1 : 2
14.04. 17:00 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 : 0
14.04. 17:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 2 : 11
14.04. 17:00 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 0 : 2
14.04. 17:00 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - SK Zápy SK Zápy 2 : 1 pp
14.04. 17:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 0 : 1
24.kolo
19.04. 10:15 FC Olympia FC Olympia - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 1 : 0
20.04. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - SK Převýšov SK Převýšov 2 : 0
20.04. 17:00 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - FK Dobrovice FK Dobrovice 0 : 4
21.04. 17:00 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2 : 0
21.04. 17:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 1 : 0
21.04. 17:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 3 : 0
21.04. 17:00 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 2 : 1 pp
21.04. 17:00 SK Zápy SK Zápy - SK Benešov SK Benešov 4 : 2
33.kolo
24.04. 17:00 FC Písek FC Písek - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 0 : 2
08.05. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - SK Zápy SK Zápy 2 : 0
08.05. 17:00 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 2 : 1
08.05. 17:00 FK Dobrovice FK Dobrovice - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 0 : 2
08.05. 17:00 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 : 1
08.05. 17:00 SK Převýšov SK Převýšov - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 3 : 1
08.05. 17:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 0 : 1
08.05. 17:00 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - FC Olympia FC Olympia 2 : 3 pp
25.kolo
27.04. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 2 : 1
27.04. 17:00 FK Dobrovice FK Dobrovice - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 0 : 1 pp
27.04. 17:00 SK Benešov SK Benešov - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 0 : 3
27.04. 17:00 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 0 : 1
27.04. 17:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - SK Zápy SK Zápy 0 : 1
28.04. 17:00 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - FC Písek FC Písek 1 : 2 pp
28.04. 17:00 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - FC Olympia FC Olympia 2 : 1 pp
28.04. 17:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 : 0
26.kolo
05.05. 17:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - SK Benešov SK Benešov 4 : 1
05.05. 17:00 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - SK Převýšov SK Převýšov 1 : 0 pp
05.05. 17:00 FC Olympia FC Olympia - FK Dobrovice FK Dobrovice 1 : 0 pp
05.05. 17:00 FC Písek FC Písek - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 1 : 2
05.05. 17:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 0 : 2
05.05. 17:00 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 1 : 3
05.05. 17:00 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 7 : 1
05.05. 17:00 SK Zápy SK Zápy - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 3 : 5
27.kolo
11.05. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - FC Olympia FC Olympia 3 : 4 pp
11.05. 17:00 FK Dobrovice FK Dobrovice - SK Zápy SK Zápy 1 : 0 pp
11.05. 17:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 2 : 1 pp
12.05. 17:00 SK Benešov SK Benešov - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 2 : 1
12.05. 17:00 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 0 : 3
12.05. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 1 : 4
12.05. 17:00 FC Písek FC Písek - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 : 2
12.05. 17:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 0 : 2
28.kolo
18.05. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - FK Dobrovice FK Dobrovice 1 : 0
18.05. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - FC Písek FC Písek 1 : 0
18.05. 17:00 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 2 : 1
19.05. 17:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 4 : 0
19.05. 17:00 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 8 : 1
19.05. 17:00 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 2 : 0
19.05. 17:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Benešov SK Benešov 0 : 1 pp
19.05. 17:00 SK Zápy SK Zápy - SK Převýšov SK Převýšov 3 : 2
29.kolo
25.05. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 2 : 4
25.05. 10:15 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 : 0
25.05. 17:00 FK Dobrovice FK Dobrovice - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 3 : 2
26.05. 17:00 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - FC Olympia FC Olympia 0 : 2
26.05. 17:00 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 3 : 2
26.05. 17:00 FC Písek FC Písek - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 3 : 1
26.05. 17:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 0 : 3
26.05. 17:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - SK Benešov SK Benešov 2 : 1
34.kolo
29.05. 17:00 SK Benešov SK Benešov - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 3 : 2
29.05. 17:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - FC Písek FC Písek 5 : 4 pp
29.05. 17:00 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - SK Převýšov SK Převýšov 2 : 1 pp
29.05. 17:00 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 4 : 2
29.05. 17:00 FC Olympia FC Olympia - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 1 : 2 pp
29.05. 17:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Dobrovice FK Dobrovice 3 : 2 pp
29.05. 17:00 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 0 : 2
29.05. 17:00 SK Zápy SK Zápy - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 0 : 1
30.kolo
01.06. 10:15 FC Olympia FC Olympia - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 4 : 3
01.06. 17:00 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 1 : 2
01.06. 17:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - SK Převýšov SK Převýšov 2 : 0
01.06. 17:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 2 : 1 pp
02.06. 17:00 SK Benešov SK Benešov - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2 : 1
02.06. 17:00 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - FK Dobrovice FK Dobrovice 1 : 2
02.06. 17:00 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - FC Písek FC Písek 3 : 0
02.06. 17:00 SK Zápy SK Zápy - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 3 : 1
32.kolo
05.06. 17:00 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 3 : 1
05.06. 18:00 FK Litoměřicko FK Litoměřicko - TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 0 : 2
05.06. 18:00 SK Zápy SK Zápy - FC Písek FC Písek 2 : 0
12.06. 17:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 2 : 0
12.06. 18:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 1 : 0
15.06. 10:15 FC Olympia FC Olympia - FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad 2 : 1 pp
15.06. 10:15 SK Benešov SK Benešov - SK Převýšov SK Převýšov 2 : 3
15.06. 13:00 FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary - FK Dobrovice FK Dobrovice 1 : 3
31.kolo
08.06. 10:15 SK Převýšov SK Převýšov - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 4 : 2
08.06. 17:00 FK Dobrovice FK Dobrovice - SK Benešov SK Benešov 2 : 1 pp
08.06. 17:00 FC Slavoj Vyšehrad FC Slavoj Vyšehrad - FK Litoměřicko FK Litoměřicko 7 : 1
08.06. 17:00 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 : 1
08.06. 17:00 SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 0 : 2
08.06. 10:15 FC Písek FC Písek - FC Olympia FC Olympia 1 : 4
09.06. 17:00 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - FC Slovan Velvary FC Slovan Velvary 3 : 4
09.06. 17:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - SK Zápy SK Zápy 4 : 5 pp

newsletter Zůstaňte ve spojení - získávete pravidelně novinky ze světa fotbalu

Reklama