Rozlosování MSFL 2018/2019 Tabulky

1.kolo
04.08. 16:00 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1 : 3
04.08. 17:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 1 : 0
04.08. 17:00 FK Hodonín FK Hodonín - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 2 : 0
04.08. 17:00 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - MFK Vyškov MFK Vyškov 3 : 7
04.08. 17:00 SK Líšeň SK Líšeň - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2 : 0
04.08. 17:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 2 : 1
04.08. 17:00 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - FC Hlučín FC Hlučín 2 : 5
05.08. 17:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - SK Uničov SK Uničov 1 : 2
2.kolo
10.08. 17:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 2 : 2
10.08. 18:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 3 : 1
10.08. 18:00 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - FK Hodonín FK Hodonín 1 : 0
11.08. 17:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 2 : 2
11.08. 17:00 FC Hlučín FC Hlučín - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1 : 0
11.08. 17:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 2 : 2
11.08. 17:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - SK Líšeň SK Líšeň 0 : 2
12.08. 10:15 SK Uničov SK Uničov - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 0 : 1
3.kolo
18.08. 10:30 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2 : 1
18.08. 16:30 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 0 : 3
18.08. 16:30 SK Líšeň SK Líšeň - FC Hlučín FC Hlučín 1 : 1
18.08. 16:30 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - SK Uničov SK Uničov 1 : 2
18.08. 16:30 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1 : 1
18.08. 16:30 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 0 : 2
18.08. 17:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 4 : 1
18.08. 17:00 FK Hodonín FK Hodonín - MFK Vyškov MFK Vyškov 1 : 0
4.kolo
24.08. 17:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 6 : 2
24.08. 18:00 FC Hlučín FC Hlučín - FK Hodonín FK Hodonín 0 : 1
24.08. 18:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 4 : 2
25.08. 16:30 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - SK Líšeň SK Líšeň 2 : 3
25.08. 16:30 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 2 : 1
25.08. 16:30 MFK Vyškov MFK Vyškov - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 3 : 0
26.08. 10:15 SK Uničov SK Uničov - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 0 : 3
26.08. 16:30 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 0 : 2
5.kolo
31.08. 16:30 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - MFK Vyškov MFK Vyškov 1 : 1
01.09. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - FC Hlučín FC Hlučín 2 : 2
01.09. 16:00 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1 : 1
01.09. 16:00 SK Líšeň SK Líšeň - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 2 : 1
01.09. 16:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 3 : 0
01.09. 16:00 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 0 : 5
01.09. 16:30 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - SK Uničov SK Uničov 2 : 1
01.09. 16:30 FK Hodonín FK Hodonín - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1 : 2
6.kolo
07.09. 17:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - SK Líšeň SK Líšeň 2 : 1
07.09. 17:30 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - FK Hodonín FK Hodonín 2 : 0
08.09. 16:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 0 : 2
08.09. 16:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2 : 3
08.09. 16:00 FC Hlučín FC Hlučín - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1 : 4
08.09. 16:00 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1 : 1
09.09. 10:15 SK Uničov SK Uničov - MFK Vyškov MFK Vyškov 2 : 0
09.09. 16:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1 : 1
7.kolo
14.09. 16:00 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 0 : 3
15.09. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 0 : 1
15.09. 15:30 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 3 : 4
15.09. 15:30 SK Líšeň SK Líšeň - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 3 : 0
15.09. 15:30 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - SK Uničov SK Uničov 3 : 2
15.09. 16:00 FK Hodonín FK Hodonín - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 2 : 2
15.09. 16:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - FC Hlučín FC Hlučín 1 : 1
16.09. 10:15 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 3 : 4
8.kolo
21.09. 16:30 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1 : 0
21.09. 17:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1 : 1
22.09. 15:30 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - MFK Vyškov MFK Vyškov 2 : 3
22.09. 15:30 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 5 : 1
22.09. 15:30 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - SK Líšeň SK Líšeň 1 : 8
22.09. 15:30 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 0 : 0
23.09. 10:15 SK Uničov SK Uničov - FC Hlučín FC Hlučín 0 : 0
23.09. 15:30 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - FK Hodonín FK Hodonín 2 : 1
9.kolo
28.09. 10:15 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 3 : 5
29.09. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 5 : 1
29.09. 15:30 FC Hlučín FC Hlučín - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 2 : 2
29.09. 15:30 FK Hodonín FK Hodonín - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 3 : 1
29.09. 15:30 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1 : 0
29.09. 15:30 SK Líšeň SK Líšeň - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 4 : 2
29.09. 15:30 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - SK Uničov SK Uničov 0 : 4
29.09. 15:30 MFK Vyškov MFK Vyškov - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 0 : 0
10.kolo
05.10. 18:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - FC Hlučín FC Hlučín 3 : 0
06.10. 15:00 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 2 : 1
06.10. 15:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - SK Líšeň SK Líšeň 0 : 4
06.10. 15:00 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 0 : 4
07.10. 10:15 SK Uničov SK Uničov - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 5 : 0
07.10. 10:15 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - MFK Vyškov MFK Vyškov 2 : 4
07.10. 15:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - FK Hodonín FK Hodonín 1 : 0
07.10. 15:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3 : 5
11.kolo
13.10. 15:00 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - SK Uničov SK Uničov 0 : 2
13.10. 15:00 SK Líšeň SK Líšeň - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1 : 0
13.10. 15:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 1 : 1
13.10. 10:15 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 3 : 2
13.10. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 6 : 0
13.10. 15:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 1 : 0
13.10. 15:00 FC Hlučín FC Hlučín - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 8 : 1
13.10. 15:00 FK Hodonín FK Hodonín - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 4 : 2
12.kolo
19.10. 18:00 SK Uničov SK Uničov - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 2 : 2
20.10. 14:30 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1 : 3
20.10. 14:30 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - SK Líšeň SK Líšeň 2 : 3
20.10. 14:30 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - MFK Vyškov MFK Vyškov 1 : 1
20.10. 14:30 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 2 : 3
20.10. 14:30 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - FK Hodonín FK Hodonín 2 : 2
21.10. 10:15 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 2 : 1
21.10. 14:30 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - FC Hlučín FC Hlučín 2 : 1
13.kolo
26.10. 18:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1 : 1
27.10. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 2 : 1
27.10. 14:30 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 0 : 0
27.10. 14:00 FC Hlučín FC Hlučín - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 1 : 0
27.10. 14:30 FK Hodonín FK Hodonín - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1 : 2
27.10. 14:30 SK Líšeň SK Líšeň - SK Uničov SK Uničov 4 : 1
27.10. 14:30 MFK Vyškov MFK Vyškov - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 2 : 1
28.10. 10:15 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 3 : 1
14.kolo
03.11. 14:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - FC Hlučín FC Hlučín 2 : 0
03.11. 14:00 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1 : 3
03.11. 14:00 SK Líšeň SK Líšeň - FK Hodonín FK Hodonín 1 : 1
03.11. 14:00 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1 : 1
03.11. 14:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - MFK Vyškov MFK Vyškov 3 : 0
03.11. 14:00 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 0 : 4
04.11. 10:15 SK Uničov SK Uničov - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 0 : 3
04.11. 14:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 2 : 3
15.kolo
10.11. 10:15 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1 : 1
10.11. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - SK Líšeň SK Líšeň 0 : 1
10.11. 14:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 2 : 0
10.11. 14:00 FC Hlučín FC Hlučín - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 3 : 1
10.11. 14:00 FK Hodonín FK Hodonín - SK Uničov SK Uničov 1 : 4
10.11. 14:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 4 : 1
10.11. 14:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 1 : 2
10.11. 14:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 4 : 1
16.kolo
16.03. 15:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 0 : 1
16.03. 15:00 FC Hlučín FC Hlučín - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 4 : 0
16.03. 15:00 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - SK Líšeň SK Líšeň 3 : 3
16.03. 15:00 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - FK Hodonín FK Hodonín 2 : 0
16.03. 15:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 3 : 0
17.03. 15:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 0 : 1
17.03. 15:00 SK Uničov SK Uničov - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 3 : 1
10.04. 16:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 1 : 6
17.kolo
24.03. 15:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 2 : 0
24.03. 15:00 FK Hodonín FK Hodonín - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2 : 1
24.03. 15:00 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - FC Hlučín FC Hlučín 3 : 2
24.03. 15:00 SK Líšeň SK Líšeň - MFK Vyškov MFK Vyškov 1 : 1
24.03. 15:00 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - SK Uničov SK Uničov 1 : 0
24.03. 15:00 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 2 : 3
24.03. 15:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 1 : 1
24.03. 15:00 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 0 : 3
18.kolo
31.03. 15:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1 : 2
31.03. 15:00 FC Hlučín FC Hlučín - SK Líšeň SK Líšeň 2 : 0
31.03. 15:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 6 : 0
31.03. 15:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 0 : 0
31.03. 15:00 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 2 : 3
31.03. 15:00 SK Uničov SK Uničov - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 1 : 1
31.03. 15:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1 : 1
31.03. 15:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - FK Hodonín FK Hodonín 2 : 1
19.kolo
07.04. 15:30 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 1 : 0
07.04. 15:30 FK Hodonín FK Hodonín - FC Hlučín FC Hlučín 0 : 0
07.04. 15:30 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 1 : 3
07.04. 15:30 SK Líšeň SK Líšeň - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 3 : 0
07.04. 15:30 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - SK Uničov SK Uničov 1 : 2
07.04. 15:30 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - MFK Vyškov MFK Vyškov 0 : 5
07.04. 15:30 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 0 : 2
07.04. 15:30 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 0 : 1
20.kolo
14.04. 15:30 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - FK Hodonín FK Hodonín 3 : 2
14.04. 15:30 FC Hlučín FC Hlučín - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 0 : 4
14.04. 15:30 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - SK Líšeň SK Líšeň 3 : 0
14.04. 15:30 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 2 : 1
14.04. 15:00 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1 : 3
14.04. 15:30 SK Uničov SK Uničov - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 0 : 2
14.04. 15:30 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 5 : 0
14.04. 15:30 MFK Vyškov MFK Vyškov - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2 : 1
21.kolo
21.04. 16:00 FK Hodonín FK Hodonín - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 0 : 1
21.04. 16:00 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 3 : 1
21.04. 16:30 SK Líšeň SK Líšeň - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1 : 2
21.04. 16:00 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - FC Hlučín FC Hlučín 0 : 2
21.04. 16:00 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 2 : 2
21.04. 16:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 0 : 1
21.04. 16:00 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 0 : 3
21.04. 16:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - SK Uničov SK Uničov 0 : 2
22.kolo
27.04. 16:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1 : 0
27.04. 16:00 FC Hlučín FC Hlučín - MFK Vyškov MFK Vyškov 0 : 0
27.04. 16:00 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1 : 1
28.04. 16:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1 : 0
28.04. 16:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 0 : 1
28.04. 16:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - SK Líšeň SK Líšeň 1 : 1
28.04. 16:00 SK Uničov SK Uničov - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2 : 2
28.04. 16:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - FK Hodonín FK Hodonín 2 : 1
30.kolo
30.04. 17:00 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 0 : 3
30.04. 17:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 2 : 2
01.05. 16:30 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 6 : 0
01.05. 16:30 SK Líšeň SK Líšeň - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1 : 2
01.05. 16:30 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 0 : 1
01.05. 16:30 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - FC Hlučín FC Hlučín 1 : 1
01.05. 16:30 SK Uničov SK Uničov - FK Hodonín FK Hodonín 1 : 1
01.05. 16:30 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - MFK Vyškov MFK Vyškov 0 : 6
23.kolo
05.05. 16:30 FC Hlučín FC Hlučín - SK Uničov SK Uničov 1 : 3
05.05. 16:30 FK Hodonín FK Hodonín - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 3 : 2
05.05. 16:30 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 0 : 1
05.05. 16:30 SK Líšeň SK Líšeň - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 2 : 0
05.05. 16:30 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 3 : 3
05.05. 16:30 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 0 : 4
05.05. 16:30 MFK Vyškov MFK Vyškov - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 2 : 0
07.05. 17:00 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 2 : 0
24.kolo
10.05. 18:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - MFK Vyškov MFK Vyškov 1 : 1
12.05. 17:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - FC Hlučín FC Hlučín 1 : 0
12.05. 17:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - SK Líšeň SK Líšeň 2 : 2
12.05. 17:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1 : 2
12.05. 17:00 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - FK Hodonín FK Hodonín 2 : 1
12.05. 17:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 4 : 3
12.05. 17:00 SK Uničov SK Uničov - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 4 : 0
12.05. 17:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2 : 3
18.05. 17:00 FK Hodonín FK Hodonín - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 0 : 1
19.05. 17:00 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 2 : 2
19.05. 17:00 SK Líšeň SK Líšeň - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2 : 1
19.05. 17:00 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 4 : 0
19.05. 17:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 5 : 1
25.kolo
18.05. 17:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - SK Uničov SK Uničov 1 : 0
18.05. 17:00 FC Hlučín FC Hlučín - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 1 : 3
19.05. 17:00 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 1 : 3
26.kolo
24.05. 18:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 5 : 1
24.05. 17:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - FC Hlučín FC Hlučín 2 : 1
25.05. 17:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 2 : 0
25.05. 16:30 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 5 : 0
25.05. 10:15 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - FK Hodonín FK Hodonín 0 : 2
25.05. 17:00 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - SK Líšeň SK Líšeň 0 : 4
26.05. 17:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - MFK Vyškov MFK Vyškov 2 : 1
26.05. 10:15 SK Uničov SK Uničov - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 3 : 0
27.kolo
01.06. 17:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 0 : 0
01.06. 17:00 FC Hlučín FC Hlučín - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 3 : 0
01.06. 17:00 FK Hodonín FK Hodonín - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 6 : 0
01.06. 17:00 SK Líšeň SK Líšeň - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 3 : 0
01.06. 17:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 1 : 1
02.06. 17:00 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 2 : 4
02.06. 17:00 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1 : 0
02.06. 17:00 SK Uničov SK Uničov - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 2 : 1
28.kolo
08.06. 17:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - MFK Vyškov MFK Vyškov 2 : 0
08.06. 17:00 SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín - FK Hodonín FK Hodonín 2 : 3
08.06. 17:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 0 : 0
08.06. 17:00 SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov - FC Hlučín FC Hlučín 1 : 1
08.06. 17:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2 : 1
08.06. 17:00 SK Uničov SK Uničov - SK Líšeň SK Líšeň 2 : 2
08.06. 17:00 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 0 : 5
08.06. 17:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 2 : 5
29.kolo
12.06. 17:00 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 4 : 0
14.06. 16:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 3 : 2
16.06. 17:30 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 1 : 3
16.06. 17:30 FC Hlučín FC Hlučín - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 2 : 1
16.06. 17:30 FK Hodonín FK Hodonín - SK Líšeň SK Líšeň 1 : 2
16.06. 17:30 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 2 : 4
16.06. 17:30 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 4 : 1
16.06. 17:30 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - SK Uničov SK Uničov 1 : 2

newsletter Zůstaňte ve spojení - získávete pravidelně novinky ze světa fotbalu

Reklama