Poslední zápasy ČFL - A 2019/2020 Kompletní rozpis

SK Slavia Praha B - FC MAS Táborsko
SK Slavia Praha B
FC MAS Táborsko

2 : 1

FK Admira Praha - 1. FK Příbram B
FK Admira Praha
1. FK Příbram B

2 : 1

SK Rakovník - FK Motorlet Praha
SK Rakovník
FK Motorlet Praha

0 : 4

FK Loko Vltavín - FC Slavia Karlovy Vary
FK Loko Vltavín
FC Slavia Karlovy Vary

3 : 0

FK Králův Dvůr - SK Benešov
FK Králův Dvůr
SK Benešov

4 : 1

TJ Jiskra Domažlice - Sokol Hostouň
TJ Jiskra Domažlice
Sokol Hostouň

3 : 2

FC Písek - TJ Štěchovice
FC Písek
TJ Štěchovice

1 : 0

1. FK Příbram B - SK Rakovník
1. FK Příbram B
SK Rakovník

4 : 0

FC Slavia Karlovy Vary - FK Admira Praha
FC Slavia Karlovy Vary
FK Admira Praha

4 : 3

FC MAS Táborsko - FC Písek
FC MAS Táborsko
FC Písek

4 : 0

TJ Štěchovice - AC Sparta Praha B
TJ Štěchovice
AC Sparta Praha B

0 : 3

Sokol Hostouň - FK Loko Vltavín
Sokol Hostouň
FK Loko Vltavín

0 : 2

TABULKY

místo tým Z V VP R P skóre body
1. FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 10 7 1 2 1 26 : 8 24
2. AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B 9 6 1 2 1 21 : 7 21
3. FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 10 6 1 1 3 19 : 15 20
4. SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B 10 6 0 0 4 27 : 17 18
5. FC Písek FC Písek 10 5 1 2 3 14 : 11 18
6. FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 10 5 1 1 4 18 : 14 17
7. FK Admira Praha FK Admira Praha 10 5 1 1 4 19 : 22 17
8. FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B 9 4 0 4 1 11 : 6 16
9. FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha 10 4 2 2 4 14 : 14 16
10. TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 10 5 0 0 5 19 : 17 15
11. TJ Štěchovice TJ Štěchovice 10 4 1 1 5 15 : 17 14
12. 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B 10 3 0 2 5 17 : 16 11
13. SK Benešov SK Benešov 10 3 0 1 6 13 : 19 10
14. FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 10 1 3 3 6 11 : 24 9
15. SK Rakovník SK Rakovník 10 2 0 1 7 7 : 28 7
16. Sokol Hostouň Sokol Hostouň 10 1 0 1 8 9 : 25 4
místo tým Z V VP R P skóre body
1. FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 6 5 1 1 0 15 : 6 17
2. FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 6 4 1 1 1 13 : 5 14
3. FK Admira Praha FK Admira Praha 6 4 1 1 1 10 : 10 14
4. FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 4 4 0 0 0 16 : 3 12
5. SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B 5 4 0 0 1 12 : 4 12
6. FC Písek FC Písek 5 4 0 0 1 8 : 1 12
7. TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 6 4 0 0 2 17 : 13 12
8. 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B 4 3 0 1 0 13 : 2 10
9. AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B 4 3 0 0 1 12 : 3 9
10. TJ Štěchovice TJ Štěchovice 4 3 0 0 1 8 : 5 9
11. FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha 4 2 1 1 1 7 : 5 8
12. SK Benešov SK Benešov 5 2 0 1 2 9 : 9 7
13. FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 5 1 2 2 2 8 : 11 7
14. SK Rakovník SK Rakovník 6 2 0 1 3 6 : 13 7
15. FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B 4 1 0 2 1 2 : 3 5
16. Sokol Hostouň Sokol Hostouň 5 1 0 1 3 5 : 6 4
místo tým Z V VP R P skóre body
1. FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 6 3 1 2 1 10 : 5 12
2. AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B 5 3 1 2 0 9 : 4 12
3. FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B 5 3 0 2 0 9 : 3 11
4. FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha 6 2 1 1 3 7 : 9 8
5. SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B 5 2 0 0 3 15 : 13 6
6. FC Písek FC Písek 5 1 1 2 2 6 : 10 6
7. TJ Štěchovice TJ Štěchovice 6 1 1 1 4 7 : 12 5
8. TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 4 1 0 0 3 2 : 4 3
9. FK Admira Praha FK Admira Praha 4 1 0 0 3 9 : 12 3
10. FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 4 1 0 0 3 5 : 9 3
11. FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 4 1 0 0 3 4 : 9 3
12. SK Benešov SK Benešov 5 1 0 0 4 4 : 10 3
13. FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 5 0 1 1 4 3 : 13 2
14. 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B 6 0 0 1 5 4 : 14 1
15. SK Rakovník SK Rakovník 4 0 0 0 4 1 : 15 0
16. Sokol Hostouň Sokol Hostouň 5 0 0 0 5 4 : 19 0
# tým FC MAS Táborsko AC Sparta Praha B FK Králův Dvůr SK Slavia Praha B FC Písek FK Loko Vltavín FK Admira Praha FC Viktoria Plzeň B FK Motorlet Praha TJ Jiskra Domažlice TJ Štěchovice 1. FK Příbram B SK Benešov FC Slavia Karlovy Vary SK Rakovník Sokol Hostouň skóre body
1. FC MAS Táborsko \ 4 : 0 3 : 2 5 : 0 4 : 1 26 : 8 24
2. AC Sparta Praha B 0 : 1 \ 4 : 1 2 : 0 6 : 1 21 : 7 21
3. FK Králův Dvůr \ 3 : 2 2 : 0 0 : 0 3 : 2 4 : 1 3 : 1 19 : 15 20
4. SK Slavia Praha B 2 : 1 0 : 1 \ 4 : 1 2 : 1 4 : 0 27 : 17 18
5. FC Písek \ 3 : 0 0 : 1 1 : 0 1 : 0 3 : 0 14 : 11 18
6. FK Loko Vltavín 1 : 1 \ 2 : 4 1 : 0 2 : 0 3 : 0 4 : 0 18 : 14 17
7. FK Admira Praha 1 : 0 2 : 7 3 : 2 \ 0 : 0 2 : 1 2 : 0 19 : 22 17
8. FC Viktoria Plzeň B 1 : 1 \ 0 : 0 0 : 2 1 : 0 11 : 6 16
9. FK Motorlet Praha 1 : 1 2 : 3 2 : 1 \ 2 : 0 14 : 14 16
10. TJ Jiskra Domažlice 1 : 2 4 : 2 4 : 3 4 : 2 1 : 2 \ 3 : 2 19 : 17 15
11. TJ Štěchovice 0 : 3 3 : 1 \ 2 : 0 3 : 1 15 : 17 14
12. 1. FK Příbram B 2 : 2 3 : 0 4 : 0 \ 4 : 0 17 : 16 11
13. SK Benešov 1 : 3 0 : 0 4 : 2 2 : 3 2 : 1 \ 13 : 19 10
14. FC Slavia Karlovy Vary 0 : 3 1 : 1 1 : 2 4 : 3 2 : 2 \ 11 : 24 9
15. SK Rakovník 2 : 1 0 : 3 0 : 4 1 : 0 1 : 3 2 : 2 \ 7 : 28 7
16. Sokol Hostouň 0 : 1 0 : 2 0 : 2 1 : 1 4 : 0 \ 9 : 25 4

Příští zápasy ČFL - A Kompletní rozpis

newsletter Zůstaňte ve spojení - získávete pravidelně novinky ze světa fotbalu

Reklama