Rozlosování ČFL - A 2019/2020 Tabulky

1.kolo
09.08. 18:00 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 3 : 2
09.08. 18:00 SK Benešov SK Benešov - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 1 : 3
10.08. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - FC Písek FC Písek 2 : 1 pp
10.08. 15:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B 1 : 2
11.08. 10:15 FK Admira Praha FK Admira Praha - SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B 2 : 7
11.08. 10:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B 3 : 2 pp
11.08. 17:00 SK Rakovník SK Rakovník - FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B 0 : 3
11.08. 17:00 Sokol Hostouň Sokol Hostouň - FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha 0 : 2
2.kolo
17.08. 10:15 FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2 : 0
17.08. 10:15 FC Písek FC Písek - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 0 : 1
18.08. 10:15 SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 4 : 1
18.08. 10:15 AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 4 : 1
18.08. 10:30 FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B - 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B 1 : 0
18.08. 17:00 FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko - Sokol Hostouň Sokol Hostouň 4 : 1
18.08. 17:00 SK Rakovník SK Rakovník - FK Admira Praha FK Admira Praha 2 : 1
18.08. 17:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - SK Benešov SK Benešov 2 : 0
3.kolo
23.08. 18:00 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - FC Písek FC Písek 3 : 2
24.08. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - SK Rakovník SK Rakovník 5 : 0 pp
24.08. 10:15 SK Benešov SK Benešov - AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B 0 : 1 pp
24.08. 17:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B 4 : 3
25.08. 10:00 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B - FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha 3 : 0
25.08. 10:15 FK Admira Praha FK Admira Praha - FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B 1 : 0 pp
25.08. 10:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 0 : 3
25.08. 15:30 Sokol Hostouň Sokol Hostouň - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 1 : 2 pp
4.kolo
31.08. 10:15 FC Písek FC Písek - SK Benešov SK Benešov 1 : 0
01.09. 10:15 FK Admira Praha FK Admira Praha - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 3 : 2
01.09. 10:15 SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 0 : 1
01.09. 10:15 AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B - Sokol Hostouň Sokol Hostouň 6 : 1
01.09. 10:30 FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B - FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha 0 : 1 pp
01.09. 17:00 FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko - 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B 5 : 0
01.09. 17:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 3 : 1
10.09. 17:00 SK Rakovník SK Rakovník - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 1 : 0
5.kolo
06.09. 17:00 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - SK Rakovník SK Rakovník 3 : 1
07.09. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B 2 : 4
07.09. 10:15 FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 2 : 1 pp
07.09. 10:15 SK Benešov SK Benešov - SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B 4 : 2
07.09. 17:00 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 4 : 0
07.09. 17:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - FK Admira Praha FK Admira Praha 4 : 2
08.09. 10:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B 2 : 1 pp
08.09. 17:00 Sokol Hostouň Sokol Hostouň - FC Písek FC Písek 0 : 1
6.kolo
13.09. 18:00 FC Písek FC Písek - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 3 : 0
14.09. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 1 : 0
15.09. 10:15 SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B - Sokol Hostouň Sokol Hostouň 4 : 0
15.09. 10:15 FK Admira Praha FK Admira Praha - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 1 : 0
15.09. 10:15 AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B - 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B 2 : 0
15.09. 10:30 FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 1 : 2 pp
15.09. 16:30 SK Rakovník SK Rakovník - SK Benešov SK Benešov 1 : 3
15.09. 16:30 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha 3 : 1
7.kolo
20.09. 17:00 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 2 : 0
21.09. 10:15 FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha - AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B 2 : 3
21.09. 10:15 SK Benešov SK Benešov - FK Admira Praha FK Admira Praha 2 : 3
21.09. 16:30 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B 1 : 2
22.09. 10:00 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B - FC Písek FC Písek 2 : 3 pp
22.09. 10:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B 1 : 2
22.09. 16:30 FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 3 : 2
22.09. 16:30 Sokol Hostouň Sokol Hostouň - SK Rakovník SK Rakovník 4 : 0
8.kolo
28.09. 10:15 FC Písek FC Písek - FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha 3 : 0
28.09. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - SK Benešov SK Benešov 2 : 0
28.09. 16:00 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr 4 : 2
29.09. 10:15 SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B - 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B 2 : 1
29.09. 10:15 FK Admira Praha FK Admira Praha - Sokol Hostouň Sokol Hostouň 2 : 0
29.09. 10:15 AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 0 : 1
29.09. 10:30 FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 0 : 2
29.09. 16:00 SK Rakovník SK Rakovník - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2 : 3 pp
9.kolo
05.10. 10:15 FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha - SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B 2 : 1
05.10. 10:15 SK Benešov SK Benešov - TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice 2 : 1
05.10. 10:30 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B 1 : 0 pp
06.10. 10:00 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B - SK Rakovník SK Rakovník 4 : 0
06.10. 10:30 FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary - FK Admira Praha FK Admira Praha 4 : 3
06.10. 16:00 FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko - FC Písek FC Písek 4 : 0
06.10. 16:00 TJ Štěchovice TJ Štěchovice - AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B 0 : 3
06.10. 16:00 Sokol Hostouň Sokol Hostouň - FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín 0 : 2
10.kolo
11.10. 17:30 FC Písek FC Písek - TJ Štěchovice TJ Štěchovice 1 : 0
12.10. 10:15 FK Loko Vltavín FK Loko Vltavín - FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 3 : 0
12.10. 10:30 FK Králův Dvůr FK Králův Dvůr - SK Benešov SK Benešov 4 : 1
12.10. 15:30 TJ Jiskra Domažlice TJ Jiskra Domažlice - Sokol Hostouň Sokol Hostouň 3 : 2
13.10. 10:15 SK Slavia Praha B SK Slavia Praha B - FC MAS Táborsko FC MAS Táborsko 2 : 1
13.10. 10:15 FK Admira Praha FK Admira Praha - 1. FK Příbram B 1. FK Příbram B 2 : 1
13.10. 15:30 SK Rakovník SK Rakovník - FK Motorlet Praha FK Motorlet Praha 0 : 4
10.kolo
06.11. 14:00 FC Viktoria Plzeň B FC Viktoria Plzeň B - AC Sparta Praha B AC Sparta Praha B

newsletter Zůstaňte ve spojení - získávete pravidelně novinky ze světa fotbalu

Reklama