Rozlosování MSFL 2019/2020 Tabulky

1.kolo
02.08. 18:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 0 : 1
03.08. 10:15 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B 3 : 1
03.08. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 1 : 0
03.08. 17:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 4 : 1
03.08. 17:00 FC Hlučín FC Hlučín - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 0 : 2
03.08. 17:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B 1 : 1
04.08. 10:15 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 4 : 3
04.08. 10:15 FK Blansko FK Blansko - MFK Vyškov MFK Vyškov 3 : 1
04.08. 10:15 SK Uničov SK Uničov - FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B 4 : 2
2.kolo
09.08. 17:00 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - MFK Vyškov MFK Vyškov 0 : 0
09.08. 18:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 3 : 2
09.08. 18:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 4 : 0
10.08. 17:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - SK Uničov SK Uničov 1 : 2
10.08. 17:00 FC Hlučín FC Hlučín - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 0 : 4
11.08. 10:15 SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B - 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B 8 : 0
11.08. 10:15 FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B - FK Blansko FK Blansko 1 : 1
11.08. 10:30 FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 0 : 1
11.08. 17:00 FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 0 : 0
3.kolo
16.08. 17:30 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 3 : 1
17.08. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1 : 1
17.08. 16:30 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 1 : 0
17.08. 16:30 MFK Vyškov MFK Vyškov - FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B 1 : 1
17.08. 16:30 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B 0 : 2
17.08. 16:30 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - FC Hlučín FC Hlučín 2 : 0
18.08. 10:15 FK Blansko FK Blansko - FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B 1 : 0
18.08. 10:15 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B - FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 3 : 1
18.08. 10:15 SK Uničov SK Uničov - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1 : 1
4.kolo
23.08. 16:30 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B 3 : 2
23.08. 18:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 3 : 3
23.08. 18:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - SK Uničov SK Uničov 1 : 2
24.08. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 1 : 3
24.08. 16:30 FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 1 : 1
24.08. 16:30 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - FK Blansko FK Blansko 1 : 1
24.08. 16:30 FC Hlučín FC Hlučín - 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B 1 : 0
25.08. 10:15 SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2 : 1
25.08. 10:30 FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B - MFK Vyškov MFK Vyškov 1 : 1
5.kolo
30.08. 17:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1 : 1
30.08. 18:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - FC Hlučín FC Hlučín 0 : 0
31.08. 16:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 1 : 3
31.08. 16:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 2 : 1
31.08. 16:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 0 : 1
01.09. 10:15 SK Uničov SK Uničov - SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B 2 : 1
01.09. 10:15 FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B - FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B 6 : 0
01.09. 10:15 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1 : 1
01.09. 10:15 FK Blansko FK Blansko - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 5 : 0
17.kolo
04.09. 16:30 FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B - SK Uničov SK Uničov 2 : 2
04.09. 17:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 4 : 2
04.09. 17:00 SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 3 : 0
04.09. 17:00 FK Blansko FK Blansko - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4 : 0
04.09. 17:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 0 : 1
04.09. 17:00 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B 0 : 1
04.09. 17:00 FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2 : 0
04.09. 17:00 FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice - FC Hlučín FC Hlučín 0 : 0
04.09. 17:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 0 : 2
6.kolo
07.09. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 1 : 0
07.09. 16:00 FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice - SK Uničov SK Uničov 3 : 1
07.09. 16:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B 2 : 1
07.09. 16:00 FC Hlučín FC Hlučín - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1 : 0
07.09. 16:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B 0 : 4
07.09. 16:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - FK Blansko FK Blansko 0 : 0
08.09. 10:15 SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 1 : 0
08.09. 10:15 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B 0 : 4
08.09. 10:15 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - MFK Vyškov MFK Vyškov 1 : 1
7.kolo
12.09. 18:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 2 : 1
14.09. 16:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 0 : 2
14.09. 16:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 3 : 2
14.09. 16:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 0 : 1
15.09. 10:15 SK Uničov SK Uničov - FC Hlučín FC Hlučín 0 : 0
15.09. 10:15 FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 4 : 2
15.09. 10:15 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 0 : 0
15.09. 10:15 FK Blansko FK Blansko - SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B 3 : 1
15.09. 10:30 FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 6 : 3
8.kolo
20.09. 16:00 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 6 : 1
20.09. 16:30 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B 0 : 2
21.09. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - SK Uničov SK Uničov 3 : 0
21.09. 15:30 FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice - FK Blansko FK Blansko 1 : 0
21.09. 15:30 FC Hlučín FC Hlučín - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 0 : 2
21.09. 15:30 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1 : 0
22.09. 10:15 SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B - MFK Vyškov MFK Vyškov 1 : 1
22.09. 10:15 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 2 : 3
22.09. 10:15 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B 1 : 0
9.kolo
27.09. 18:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3 : 1
28.09. 15:30 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 0 : 0
28.09. 15:30 MFK Vyškov MFK Vyškov - FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 2 : 1
28.09. 15:30 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B 2 : 1
28.09. 15:30 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 0 : 0
29.09. 10:15 SK Uničov SK Uničov - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 3 : 0
29.09. 10:15 FK Blansko FK Blansko - FC Hlučín FC Hlučín 5 : 1
29.09. 10:15 FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B - SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B 1 : 2
29.09. 10:30 FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 1 : 2
10.kolo
04.10. 18:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 3 : 2
05.10. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - FK Blansko FK Blansko 1 : 0
05.10. 15:00 FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice - FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B 1 : 0
05.10. 15:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 3 : 3
05.10. 15:00 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 2 : 0
05.10. 15:00 FC Hlučín FC Hlučín - MFK Vyškov MFK Vyškov 1 : 3
06.10. 10:15 SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B - FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B 3 : 1
06.10. 10:15 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B - SK Uničov SK Uničov 2 : 2
06.10. 10:15 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 3 : 1
11.kolo
12.10. 15:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B 2 : 0
12.10. 15:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 5 : 0
12.10. 15:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 2 : 2
12.10. 15:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B 3 : 4
13.10. 10:15 FK Blansko FK Blansko - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 1 : 0
13.10. 10:15 FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B - FC Hlučín FC Hlučín 0 : 1
13.10. 10:15 SK Uničov SK Uničov - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 3 : 1
13.10. 10:15 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 3 : 1
13.10. 10:30 FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B - FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 0 : 2
12.kolo
18.10. 18:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 0 : 0
19.10. 10:15 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - MFK Vyškov MFK Vyškov 1 : 0
19.10. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B 0 : 1
19.10. 14:30 FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1 : 0
19.10. 14:30 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - SK Uničov SK Uničov 2 : 2
19.10. 14:30 FC Hlučín FC Hlučín - FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B 3 : 0
20.10. 10:15 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B - FK Blansko FK Blansko 1 : 3
20.10. 10:15 SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 0 : 1
20.10. 10:15 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 2 : 3
13.kolo
25.10. 18:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B 0 : 0
26.10. 14:30 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - FC Hlučín FC Hlučín 1 : 0
26.10. 14:30 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2 : 0
26.10. 14:30 MFK Vyškov MFK Vyškov - 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B 5 : 0
27.10. 10:15 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 2 : 2
27.10. 10:15 SK Uničov SK Uničov - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3 : 1
27.10. 10:15 FK Blansko FK Blansko - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 2 : 0
27.10. 10:15 FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 0 : 4
27.10. 10:30 FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 0 : 3
14.kolo
01.11. 18:00 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - MFK Vyškov MFK Vyškov 1 : 1
02.11. 10:15 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B 0 : 0
02.11. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 2 : 1
02.11. 14:00 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - FK Blansko FK Blansko 0 : 1
02.11. 14:00 FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 0 : 0
02.11. 14:00 FC Hlučín FC Hlučín - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 2 : 3
03.11. 10:15 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B - FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B 0 : 1
03.11. 10:15 SK Uničov SK Uničov - SFK Vrchovina SFK Vrchovina 1 : 0
03.11. 10:15 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B 1 : 6
15.kolo
09.11. 14:00 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1 : 4
09.11. 14:00 MFK Vyškov MFK Vyškov - ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 3 : 2
09.11. 14:00 FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov - MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek 1 : 1
09.11. 14:00 SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž - FC Hlučín FC Hlučín 2 : 0
09.11. 14:00 FK Blansko FK Blansko - SK Uničov SK Uničov 2 : 1
10.11. 10:15 SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B - FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 0 : 1
10.11. 10:15 FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí - FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 0 : 6
10.11. 10:15 FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B - 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK 4 : 0
10.11. 10:30 FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B - 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B 2 : 1
16.kolo
16.11. 10:15 FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice - SK H. S. Kroměříž SK H. S. Kroměříž 3 : 2
16.11. 10:15 MFK Frýdek-Místek MFK Frýdek-Místek - FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 3 : 0
16.11. 13:30 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo FK - FC Fastav Zlín B FC Fastav Zlín B 2 : 1
16.11. 13:30 FC Hlučín FC Hlučín - SK Sigma Olomouc B SK Sigma Olomouc B 1 : 0
16.11. 13:30 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod - FC Baník Ostrava B FC Baník Ostrava B 1 : 4
16.11. 13:30 SFK Vrchovina SFK Vrchovina - FK Blansko FK Blansko 2 : 1
16.11. 10:15 FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice - FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 1 : 0
16.11. 10:15 SK Uničov SK Uničov - MFK Vyškov MFK Vyškov 2 : 2
16.11. 10:15 1. FC Slovácko B 1. FC Slovácko B - FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1 : 0

newsletter Zůstaňte ve spojení - získávete pravidelně novinky ze světa fotbalu

Reklama