Rozlosování Fotbalová národní liga 2017/2018 Tabulky
1.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
28.07. 18:00 | FC Hradec Králové - FC MAS Táborsko | 1 : 1 | ||
28.07. 18:00 | MFK Vítkovice - FK Ústí nad Labem | 0 : 0 | ||
29.07. 10:15 | FC Olympia - FK Pardubice | 1 : 0 | ||
29.07. 17:00 | 1. FK Příbram - 1.SC Znojmo FK | 0 : 0 | ||
29.07. 17:00 | MFK Frýdek-Místek - Slezský FC Opava | 1 : 1 | ||
30.07. 17:00 | FC Vlašim - FK Baník Sokolov | 2 : 1 | ||
30.07. 17:00 | SK Dynamo ČB - FK Viktoria Žižkov | 1 : 1 | ||
30.07. 17:00 | FK Varnsdorf - FK Fotbal Třinec | 0 : 1 |
2.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
04.08. 18:00 | FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov | 2 : 1 | ||
04.08. 19:30 | 1.SC Znojmo FK - FC Hradec Králové | 1 : 3 | ||
05.08. 10:15 | FK Pardubice - MFK Frýdek-Místek | 1 : 0 | ||
05.08. 10:15 | FK Fotbal Třinec - 1. FK Příbram | 2 : 1 | ||
05.08. 17:00 | FC MAS Táborsko - FC Olympia | 2 : 2 | ||
05.08. 18:00 | Slezský FC Opava - MFK Vítkovice | 6 : 2 | ||
06.08. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf | 0 : 0 | ||
06.08. 17:00 | FC Vlašim - SK Dynamo ČB | 0 : 2 |
3.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
11.08. 18:00 | MFK Vítkovice - 1.SC Znojmo FK | 1 : 1 | ||
11.08. 18:00 | FK Ústí nad Labem - Slezský FC Opava | 2 : 5 | ||
12.08. 10:15 | FC Olympia - FK Viktoria Žižkov | 2 : 2 | ||
12.08. 17:00 | 1. FK Příbram - FC Vlašim | 2 : 3 | ||
12.08. 17:00 | MFK Frýdek-Místek - FK Fotbal Třinec | 1 : 0 | ||
13.08. 15:00 | FK Baník Sokolov - FC MAS Táborsko | 3 : 3 | ||
13.08. 17:00 | FK Varnsdorf - SK Dynamo ČB | 2 : 3 | ||
14.08. 18:00 | FC Hradec Králové - FK Pardubice | 2 : 1 |
4.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
18.08. 19:30 | 1.SC Znojmo FK - MFK Frýdek-Místek | 2 : 1 | ||
19.08. 10:15 | FK Pardubice - FK Ústí nad Labem | 3 : 1 | ||
19.08. 10:15 | FK Fotbal Třinec - FC Olympia | 2 : 0 | ||
19.08. 17:00 | FC MAS Táborsko - 1. FK Příbram | 0 : 2 | ||
19.08. 18:00 | Slezský FC Opava - FK Baník Sokolov | 0 : 0 | ||
20.08. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - MFK Vítkovice | 5 : 0 | ||
20.08. 17:00 | FC Vlašim - FK Varnsdorf | 4 : 1 | ||
20.08. 17:00 | SK Dynamo ČB - FC Hradec Králové | 4 : 1 |
5.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
23.08. 16:30 | FC Olympia - SK Dynamo ČB | 0 : 0 | ||
23.08. 17:00 | 1. FK Příbram - FK Varnsdorf | 3 : 1 | ||
23.08. 17:00 | MFK Frýdek-Místek - FC Vlašim | 1 : 1 | ||
23.08. 17:00 | FK Baník Sokolov - FK Fotbal Třinec | 1 : 0 | ||
23.08. 18:00 | FC Hradec Králové - FK Viktoria Žižkov | 4 : 1 | ||
23.08. 18:00 | MFK Vítkovice - FK Pardubice | 0 : 1 | ||
23.08. 18:00 | FK Ústí nad Labem - 1.SC Znojmo FK | 4 : 0 | ||
23.08. 18:00 | Slezský FC Opava - FC MAS Táborsko | 2 : 1 |
6.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
26.08. 10:15 | FK Pardubice - FK Baník Sokolov | 2 : 1 | ||
27.08. 17:00 | FK Varnsdorf - MFK Vítkovice | 0 : 0 | ||
27.08. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - 1. FK Příbram | 1 : 1 | ||
27.08. 17:00 | FC Vlašim - FC Olympia | 0 : 1 | ||
27.08. 17:00 | SK Dynamo ČB - FK Ústí nad Labem | 2 : 0 | ||
27.08. 17:30 | FK Fotbal Třinec - FC Hradec Králové | 0 : 0 | ||
27.08. 19:30 | 1.SC Znojmo FK - Slezský FC Opava | 2 : 1 | ||
28.08. 17:30 | FC MAS Táborsko - MFK Frýdek-Místek | 3 : 0 |
7.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
08.09. 18:00 | FC Hradec Králové - FC Vlašim | 2 : 1 | ||
08.09. 18:00 | FK Ústí nad Labem - FK Fotbal Třinec | 0 : 3 | ||
09.09. 17:00 | MFK Frýdek-Místek - FK Viktoria Žižkov | 0 : 2 | ||
09.09. 18:00 | Slezský FC Opava - FK Pardubice | 1 : 0 | ||
10.09. 15:00 | FK Baník Sokolov - 1.SC Znojmo FK | 2 : 3 | ||
11.09. 18:00 | MFK Vítkovice - FC MAS Táborsko | 1 : 1 | ||
11.09. 16:30 | 1. FK Příbram - SK Dynamo ČB | 1 : 0 | ||
27.09. 16:30 | FC Olympia - FK Varnsdorf | 2 : 2 |
8.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
15.09. 17:00 | FC Vlašim - MFK Vítkovice | 3 : 1 | ||
16.09. 10:15 | FK Pardubice - 1.SC Znojmo FK | 0 : 1 | ||
16.09. 10:15 | FK Fotbal Třinec - Slezský FC Opava | 3 : 3 | ||
16.09. 16:30 | 1. FK Příbram - FC Olympia | 1 : 3 | ||
16.09. 16:30 | FC MAS Táborsko - FK Ústí nad Labem | 2 : 1 | ||
16.09. 16:30 | FK Varnsdorf - FC Hradec Králové | 1 : 1 | ||
17.09. 17:00 | SK Dynamo ČB - MFK Frýdek-Místek | 1 : 1 | ||
17.09. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - FK Baník Sokolov | 1 : 2 |
9.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
22.09. 18:00 | FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf | 1 : 1 | ||
23.09. 18:00 | MFK Vítkovice - FK Fotbal Třinec | 1 : 2 | ||
23.09. 10:15 | FK Pardubice - FK Viktoria Žižkov | 3 : 1 | ||
23.09. 18:00 | Slezský FC Opava - FC Vlašim | 3 : 1 | ||
24.09. 19:30 | 1.SC Znojmo FK - FC MAS Táborsko | 2 : 1 | ||
24.09. 15:00 | FK Baník Sokolov - SK Dynamo ČB | 0 : 1 | ||
25.09. 17:00 | FC Hradec Králové - 1. FK Příbram | 0 : 2 | ||
09.10. 15:30 | MFK Frýdek-Místek - FC Olympia | 1 : 2 |
10.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
28.09. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - Slezský FC Opava | 1 : 5 | ||
30.09. 10:15 | FK Fotbal Třinec - 1.SC Znojmo FK | 2 : 1 | ||
30.09. 16:00 | 1. FK Příbram - MFK Frýdek-Místek | 2 : 1 | ||
30.09. 16:00 | FC MAS Táborsko - FK Pardubice | 0 : 3 | ||
01.10. 16:00 | FC Vlašim - FK Ústí nad Labem | 2 : 1 | ||
01.10. 16:00 | FK Varnsdorf - FK Baník Sokolov | 0 : 1 | ||
01.10. 17:00 | SK Dynamo ČB - MFK Vítkovice | 6 : 0 | ||
18.10. 15:30 | FC Olympia - FC Hradec Králové | 1 : 1 |
11.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
13.10. 18:00 | MFK Vítkovice - 1. FK Příbram | 1 : 0 | ||
13.10. 18:00 | FK Ústí nad Labem - FK Viktoria Žižkov | 0 : 3 | ||
14.10. 10:15 | FK Pardubice - FC Vlašim | 2 : 0 | ||
14.10. 15:30 | FC MAS Táborsko - FK Fotbal Třinec | 1 : 0 | ||
14.10. 16:00 | MFK Frýdek-Místek - FC Hradec Králové | 0 : 0 | ||
14.10. 18:00 | Slezský FC Opava - FK Varnsdorf | 3 : 3 | ||
15.10. 13:00 | 1.SC Znojmo FK - SK Dynamo ČB | 1 : 1 | ||
15.10. 15:00 | FK Baník Sokolov - FC Olympia | 1 : 3 |
12.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
21.10. 16:00 | FC Hradec Králové - FK Baník Sokolov | 0 : 1 | ||
21.10. 10:15 | FC Olympia - MFK Vítkovice | 0 : 2 | ||
21.10. 10:15 | FK Fotbal Třinec - FK Pardubice | 1 : 0 | ||
21.10. 15:30 | 1. FK Příbram - FK Ústí nad Labem | 4 : 0 | ||
22.10. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - 1.SC Znojmo FK | 2 : 1 | ||
22.10. 15:30 | FC Vlašim - FC MAS Táborsko | 2 : 2 | ||
22.10. 15:30 | FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek | 1 : 0 | ||
22.10. 17:00 | SK Dynamo ČB - Slezský FC Opava | 2 : 1 |
13.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
27.10. 18:00 | MFK Vítkovice - MFK Frýdek-Místek | 5 : 0 | ||
27.10. 18:00 | FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové | 1 : 1 | ||
28.10. 10:15 | FK Pardubice - FK Varnsdorf | 3 : 2 | ||
28.10. 10:15 | FK Fotbal Třinec - FK Viktoria Žižkov | 1 : 0 | ||
28.10. 14:30 | FC MAS Táborsko - SK Dynamo ČB | 0 : 0 | ||
28.10. 18:00 | Slezský FC Opava - FC Olympia | 5 : 1 | ||
29.10. 14:30 | FK Baník Sokolov - 1. FK Příbram | 1 : 0 | ||
31.10. 18:00 | 1.SC Znojmo FK - FC Vlašim | 3 : 2 |
14.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
04.11. 10:15 | FC Olympia - FK Ústí nad Labem | 1 : 3 | ||
04.11. 14:00 | 1. FK Příbram - Slezský FC Opava | 3 : 1 | ||
04.11. 14:00 | MFK Frýdek-Místek - FK Baník Sokolov | 0 : 0 | ||
04.11. 18:00 | FC Hradec Králové - MFK Vítkovice | 2 : 0 | ||
05.11. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - FC MAS Táborsko | 0 : 2 | ||
05.11. 14:00 | FC Vlašim - FK Fotbal Třinec | 2 : 3 | ||
05.11. 14:00 | FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK | 3 : 0 | ||
05.11. 17:00 | SK Dynamo ČB - FK Pardubice | 0 : 0 |
16.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
10.11. 18:00 | MFK Vítkovice - Slezský FC Opava | 1 : 2 | ||
25.11. 10:15 | FC Olympia - FC MAS Táborsko | 1 : 0 | ||
25.11. 13:30 | MFK Frýdek-Místek - FK Pardubice | 0 : 2 | ||
25.11. 13:30 | 1. FK Příbram - FK Fotbal Třinec | 2 : 1 | ||
25.11. 18:00 | FC Hradec Králové - 1.SC Znojmo FK | 1 : 1 | ||
25.11. 16:15 | SK Dynamo ČB - FC Vlašim | 0 : 2 | ||
26.11. 13:30 | FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem | 3 : 0 | ||
26.11. 13:30 | FK Varnsdorf - FK Viktoria Žižkov | 3 : 2 |
15.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
17.11. 10:15 | FK Pardubice - 1. FK Příbram | 1 : 1 | ||
17.11. 18:00 | FK Ústí nad Labem - MFK Frýdek-Místek | 0 : 1 | ||
17.11. 18:00 | Slezský FC Opava - FC Hradec Králové | 3 : 2 | ||
17.11. 19:30 | 1.SC Znojmo FK - FC Olympia | 2 : 1 | ||
18.11. 10:15 | FK Fotbal Třinec - SK Dynamo ČB | 1 : 1 | ||
18.11. 13:30 | FC MAS Táborsko - FK Varnsdorf | 1 : 2 | ||
19.11. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - FC Vlašim | 0 : 1 | ||
19.11. 13:30 | FK Baník Sokolov - MFK Vítkovice | 1 : 0 |
17.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
04.03. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - FC Olympia | 1 : 0 | ||
24.03. 10:15 | FK Pardubice - FC Hradec Králové | 0 : 1 | ||
24.03. 15:00 | FC MAS Táborsko - FK Baník Sokolov | 5 : 1 | ||
24.03. 16:00 | Slezský FC Opava - FK Ústí nad Labem | 2 : 0 | ||
25.03. 15:00 | 1.SC Znojmo FK - MFK Vítkovice | 0 : 0 | ||
03.04. 16:30 | FK Fotbal Třinec - MFK Frýdek-Místek | 2 : 2 | ||
04.04. 16:30 | FC Vlašim - 1. FK Příbram | 0 : 4 | ||
04.04. 17:00 | SK Dynamo ČB - FK Varnsdorf | 2 : 2 |
18.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
09.03. 18:00 | FK Ústí nad Labem - FK Pardubice | 0 : 0 | ||
09.03. 17:00 | MFK Vítkovice - FK Viktoria Žižkov | 3 : 5 | ||
09.03. 17:00 | FC Hradec Králové - SK Dynamo ČB | 2 : 1 | ||
10.03. 14:30 | 1. FK Příbram - FC MAS Táborsko | 3 : 1 | ||
10.03. 10:15 | FC Olympia - FK Fotbal Třinec | 0 : 0 | ||
11.03. 11:00 | FK Baník Sokolov - Slezský FC Opava | 0 : 3 | ||
21.03. 15:00 | MFK Frýdek-Místek - 1.SC Znojmo FK | 2 : 2 | ||
17.04. 17:00 | FK Varnsdorf - FC Vlašim | 0 : 0 |
19.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
16.03. 15:00 | FC Vlašim - MFK Frýdek-Místek | 4 : 0 | ||
17.03. 10:15 | FK Fotbal Třinec - FK Baník Sokolov | 1 : 0 | ||
17.03. 15:00 | FC MAS Táborsko - Slezský FC Opava | 0 : 3 | ||
18.03. 17:00 | SK Dynamo ČB - FC Olympia | 0 : 1 | ||
18.03. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - FC Hradec Králové | 2 : 0 | ||
18.03. 14:00 | 1.SC Znojmo FK - FK Ústí nad Labem | 3 : 0 | ||
04.04. 16:30 | FK Pardubice - MFK Vítkovice | 4 : 1 | ||
08.05. 14:00 | FK Varnsdorf - 1. FK Příbram | 2 : 5 |
20.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
30.03. 14:00 | FC Hradec Králové - FK Fotbal Třinec | 5 : 1 | ||
30.03. 18:00 | FK Ústí nad Labem - SK Dynamo ČB | 2 : 0 | ||
30.03. 17:00 | MFK Vítkovice - FK Varnsdorf | 1 : 0 | ||
31.03. 18:00 | Slezský FC Opava - 1.SC Znojmo FK | 3 : 0 | ||
31.03. 16:00 | MFK Frýdek-Místek - FC MAS Táborsko | 1 : 0 | ||
31.03. 15:00 | 1. FK Příbram - FK Viktoria Žižkov | 4 : 2 | ||
31.03. 10:15 | FC Olympia - FC Vlašim | 1 : 1 | ||
01.04. 15:00 | FK Baník Sokolov - FK Pardubice | 0 : 0 |
21.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
07.04. 16:30 | FC MAS Táborsko - MFK Vítkovice | 1 : 0 | ||
07.04. 10:15 | FK Fotbal Třinec - FK Ústí nad Labem | 1 : 1 | ||
08.04. 17:00 | SK Dynamo ČB - 1. FK Příbram | 1 : 2 | ||
08.04. 16:30 | FK Varnsdorf - FC Olympia | 2 : 1 | ||
08.04. 16:30 | FC Vlašim - FC Hradec Králové | 1 : 4 | ||
08.04. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - MFK Frýdek-Místek | 1 : 2 | ||
08.04. 15:30 | 1.SC Znojmo FK - FK Baník Sokolov | 0 : 1 | ||
08.04. 10:15 | FK Pardubice - Slezský FC Opava | 0 : 1 |
22.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
13.04. 18:30 | 1.SC Znojmo FK - FK Pardubice | 1 : 3 | ||
13.04. 18:00 | FK Ústí nad Labem - FC MAS Táborsko | 3 : 3 | ||
13.04. 18:00 | FC Hradec Králové - FK Varnsdorf | 2 : 0 | ||
14.04. 10:15 | FC Olympia - 1. FK Příbram | 2 : 2 | ||
14.04. 18:00 | Slezský FC Opava - FK Fotbal Třinec | 1 : 1 | ||
14.04. 16:30 | MFK Frýdek-Místek - SK Dynamo ČB | 1 : 2 | ||
15.04. 15:00 | FK Baník Sokolov - FK Viktoria Žižkov | 1 : 2 | ||
02.05. 17:00 | MFK Vítkovice - FC Vlašim | 4 : 0 |
23.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
20.04. 17:00 | FK Fotbal Třinec - MFK Vítkovice | 0 : 0 | ||
21.04. 17:00 | 1. FK Příbram - FC Hradec Králové | 2 : 0 | ||
21.04. 10:15 | FC Olympia - MFK Frýdek-Místek | 1 : 4 | ||
21.04. 17:00 | FC MAS Táborsko - 1.SC Znojmo FK | 0 : 1 | ||
22.04. 17:00 | SK Dynamo ČB - FK Baník Sokolov | 4 : 1 | ||
22.04. 17:00 | FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem | 1 : 0 | ||
22.04. 17:00 | FC Vlašim - Slezský FC Opava | 2 : 2 | ||
22.04. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - FK Pardubice | 0 : 1 |
24.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
24.04. 18:00 | FC Hradec Králové - FC Olympia | 4 : 1 | ||
25.04. 17:00 | MFK Frýdek-Místek - 1. FK Příbram | 2 : 1 | ||
25.04. 17:00 | FK Pardubice - FC MAS Táborsko | 3 : 0 | ||
25.04. 17:00 | 1.SC Znojmo FK - FK Fotbal Třinec | 0 : 2 | ||
25.04. 18:00 | Slezský FC Opava - FK Viktoria Žižkov | 3 : 0 | ||
25.04. 18:00 | FK Ústí nad Labem - FC Vlašim | 2 : 1 | ||
25.04. 17:00 | MFK Vítkovice - SK Dynamo ČB | 2 : 0 | ||
25.04. 17:00 | FK Baník Sokolov - FK Varnsdorf | 2 : 0 |
25.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
28.04. 18:00 | FC Hradec Králové - MFK Frýdek-Místek | 4 : 0 | ||
28.04. 10:15 | FC Olympia - FK Baník Sokolov | 0 : 1 | ||
28.04. 10:15 | FK Fotbal Třinec - FC MAS Táborsko | 5 : 1 | ||
29.04. 17:00 | 1. FK Příbram - MFK Vítkovice | 2 : 1 | ||
29.04. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - FK Ústí nad Labem | 2 : 1 | ||
29.04. 17:00 | FK Varnsdorf - Slezský FC Opava | 1 : 2 | ||
29.04. 17:00 | SK Dynamo ČB - 1.SC Znojmo FK | 3 : 2 | ||
29.04. 17:00 | FC Vlašim - FK Pardubice | 3 : 1 |
26.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
04.05. 18:00 | FK Ústí nad Labem - 1. FK Příbram | 1 : 0 | ||
05.05. 17:00 | FC MAS Táborsko - FC Vlašim | 1 : 0 | ||
05.05. 18:00 | Slezský FC Opava - SK Dynamo ČB | 1 : 1 | ||
05.05. 17:00 | MFK Frýdek-Místek - FK Varnsdorf | 1 : 1 | ||
06.05. 15:00 | MFK Vítkovice - FC Olympia | 0 : 0 | ||
06.05. 15:00 | FK Baník Sokolov - FC Hradec Králové | 1 : 2 | ||
06.05. 11:30 | FK Pardubice - FK Fotbal Třinec | 1 : 0 | ||
06.05. 17:00 | 1.SC Znojmo FK - FK Viktoria Žižkov | 2 : 2 |
27.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
11.05. 18:00 | FC Hradec Králové - FK Ústí nad Labem | 1 : 3 | ||
12.05. 17:00 | MFK Frýdek-Místek - MFK Vítkovice | 2 : 2 | ||
12.05. 17:00 | 1. FK Příbram - FK Baník Sokolov | 1 : 0 | ||
12.05. 10:15 | FC Olympia - Slezský FC Opava | 1 : 1 | ||
13.05. 17:00 | FC Vlašim - 1.SC Znojmo FK | 2 : 1 | ||
13.05. 17:00 | FK Varnsdorf - FK Pardubice | 4 : 2 | ||
13.05. 17:00 | SK Dynamo ČB - FC MAS Táborsko | 1 : 1 | ||
13.05. 10:15 | FK Viktoria Žižkov - FK Fotbal Třinec | 0 : 4 |
28.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
16.05. 18:00 | Slezský FC Opava - 1. FK Příbram | 1 : 1 | ||
16.05. 18:00 | FK Ústí nad Labem - FC Olympia | 2 : 0 | ||
16.05. 18:00 | MFK Vítkovice - FC Hradec Králové | 1 : 1 | ||
16.05. 18:00 | FK Baník Sokolov - MFK Frýdek-Místek | 2 : 0 | ||
16.05. 18:00 | FC MAS Táborsko - FK Viktoria Žižkov | 2 : 0 | ||
16.05. 18:00 | FK Fotbal Třinec - FC Vlašim | 0 : 1 | ||
16.05. 18:00 | FK Pardubice - SK Dynamo ČB | 4 : 3 | ||
16.05. 18:00 | 1.SC Znojmo FK - FK Varnsdorf | 0 : 2 |
29.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
20.05. 13:15 | MFK Vítkovice - FK Baník Sokolov | 4 : 2 | ||
20.05. 13:15 | MFK Frýdek-Místek - FK Ústí nad Labem | 1 : 2 | ||
20.05. 13:15 | FC Hradec Králové - Slezský FC Opava | 1 : 4 | ||
20.05. 13:15 | FC Olympia - 1.SC Znojmo FK | 4 : 1 | ||
20.05. 13:15 | 1. FK Příbram - FK Pardubice | 3 : 1 | ||
20.05. 13:15 | FK Varnsdorf - FC MAS Táborsko | 1 : 1 | ||
20.05. 13:15 | SK Dynamo ČB - FK Fotbal Třinec | 0 : 0 | ||
20.05. 13:15 | FC Vlašim - FK Viktoria Žižkov | 1 : 2 |
30.kolo | ||||
---|---|---|---|---|
25.05. 17:00 | 1.SC Znojmo FK - 1. FK Příbram | 2 : 0 | ||
25.05. 17:00 | FK Pardubice - FC Olympia | 2 : 0 | ||
25.05. 17:00 | FC MAS Táborsko - FC Hradec Králové | 0 : 2 | ||
25.05. 17:00 | Slezský FC Opava - MFK Frýdek-Místek | 7 : 0 | ||
25.05. 17:00 | FK Ústí nad Labem - MFK Vítkovice | 4 : 0 | ||
25.05. 17:00 | FK Baník Sokolov - FC Vlašim | 2 : 0 | ||
25.05. 17:00 | FK Viktoria Žižkov - SK Dynamo ČB | 1 : 2 | ||
25.05. 17:00 | FK Fotbal Třinec - FK Varnsdorf | 2 : 2 |