Devatenáctka nestačila v Londýně na Anglii

Čeští hráči do 19 let prohráli v úterý v Londýně na stadionu Leytonu Orient v přípravném utkání se stejně starými Angličany 1:2. Jediný český gól dal po přestávce z přímého volného kopu Filip Twardzik.

Angličané byli od začátku aktivnější a už v 16. minutě mířil po pěkné kombinaci přesně k tyči Harry Kane. Český tým držel po celý zápas skvělými zákroky brankář Lukáš Zima, další velké šance domácí spálili i tak, že těsně minuli branku, přesto v 65. minutě přidali druhý gól. Na centr z pravé strany si naskočil Patrick Bamford a hlavou Zimu překonal. Za necelých deset minut alespoň snížil krásnou střelou z přímého volného kopu Filip Twardzik.