Liverpool táhl Suárez, Everton otáčel, Chelsea byla vyloupena

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Překvapivé výhry dosáhli Queens Park Rangers na hřišti Chelsea, jediný gól dal její někdejší hráč Shaun Wright-Phillips. Liverpool doma snadno porazil Sunderland, dvě branky vstřelil Luis Suárez a Everton si odváží výhru z Newcastlu.

Wigan neměl proti United šanci, slaví i Citizens a Tottenham
Arsenalu došlo střelivo, co předvedl v Southamptonu?

Senzačního výsledku dosáhli Queens Park Rangers na Stamford Bridge, kde jediným gólem Shauna Wrighta-Phillipse porazili domácí Chelsea. Tým uvězněný na dně ligové tabulky prolomil obranu Blues dvanáct minut před koncem, když ji z hranice pokutového území prostřelil bývalý anglický reprezentant vše, co mu stálo v cestě. Chelsea bojovala o pátou výhru v řadě, ale nedařilo se jí prosadit se přes neúprosnou obranu QPR. Převahy svého týmu sice zužitkoval Frank Lampard, ale jeho gól nebyl uznán kvůli postavení mimo hru. Další velkou příležitost měl Fernando Torres, toho vychytal Julio Cesar.

Luis Suárez svými dvěma góly pomohl Liverpoolu k výhře nad Sunderlandem, celkově se v této sezóně trefil už patnáctkrát. Zápas sledoval i Daniel Sturridge, nová posila Reds, a mohl vidět, jak v jeho úvodu vstřelil pěknou branku Raheem Sterling. Suárez chvíli nato výhodu navýšil, když si naběhl na přihrávku do pokutového zemí a parádně trefil. Na 3:0 pro domácí dával opět uruguayský útočník, tentokrát už ve druhé půli a zblízka po přihrávce Stevena Gerrarda. Poprvé v sezóně tak Liverpool dosáhl na dvě výhry za sebou, v příštím kole ho čeká derby s Manchesterem United.