Petr Čech potvrdil statistiky z předchozích duelů a ani v dalším sudém utkání Premier League nedokázal udržet čisté konto, ovšem na rozdíl třeba od zápasu s Evertonem dosáhli Blues alespoň na bod.

V souboji dvou londýnských celků dlouhou dobu Chelsea tahala za slabší konec a už od 19. minuty prohrávala 0:1 po gólu Sigurdssona, ale poté přežila velkou šanci soupeře těsně před poločasovou přestávkou a v druhé půli se jí podařilo vyrovnat.

Přesný centr střídajícího Maty prodloužil do sítě skórující kapitán John Terry. Obrátit skóre se už ovšem svěřencům trenéra Josého Mourinha nepodařilo, naopak mohli být rádi alespoň za bod, neboť devět minut před koncem se nechal po druhé žluté kartě vyloučit útočník Fernando Torres.

Tottenham se tak dočasně dostal do čela tabulky Premier League, Chelsea se posunula na prozatimní třetí příčku, ovšem všichni vážní konkurenti ještě mají zápas k dobru.

Tottenham Hotspur - Chelsea Londýn 1:1 (1:0)

Branky: 19. Sigurdsson - 65. Terry.

Tottenham: Lloris - Walker, Dawson, Vertonghen, Naughton - Paulinho, Dembele - Townsend (62. Chadli), Eriksen (70. Holtby), Sigurdsson - Soldado (77. Defoe).
Chelsea: Čech - Ivanovič, David Luiz, Terry, Cole - Lampard, Obi Mikel (46. Mata) - Ramires, Oscar (82. Azpilicueta), Hazard (69. Schürrle) - Torres.

Další zápasy 6. kola Premier League:

Aston Villa - Manchester City 3:2 (51. El Ahmadi, 74. Bacuna, 76. Weimann - 45. Touré, 75. Džeko)
Fulham - Cardiff 1:2 (45. Ruiz - 12. Caulker, 90.+2 Mutch)
Hull - West Ham United 1:0 (12. Brady z pen.)
Manchester United - West Bromwich 1:2 (57. Rooney - 54. Amalfitano, 67. Berahino) Southampton - Crystal Palace 2:0 (47. Osvaldo, 49. Lambert)
Swansea - Arsenal 1:2 (81. Davies - 58. Gnabry, 62. Ramsey)