Liverpool se vrátil do čela Premier League

Liverpool dokázal v sobotním duelu 7. kola Premier League porazit Crystal Palace 3:1 a je v čele průběžné tabulky. Newcastle vyhrál 2:1 na hřišti Cardiffu a Manchester City si poradil 3:1 s Evertonem. Manchester United vybojoval výhru 2:1 v Sunderlandu, když musel otáčet skóre.

Liverpool si výhru zajistil už v prvním poločase, kdy se postupně trefili Suárez, Sturridge a z penalty Gerrard. Za hosty už jen snižoval Gayle.

Manchester City porazil Everton také 3:1. Tým z Liverpoolu sice dostal do vedení Lukaku, ale brzy srovnal Negredo. Ještě do přestávky poslal Citizens do vedení Agüero a stejný hráč pak proměnil penaltu. Gól byl ale připsán jako vlastní brankáři hostů Howardovi, od jehož hlavy se míč odrazil do sítě.

Manchester United nakonec také získal tři body. I když v Sunderlandu, za který odehrál celý zápas český obránce Ondřej Čelůstka, prohrával od páté minuty po trefě Gardnera. Ale po přestávce se během šesti minut trefil dvakrát osmnáctiletý Adnan Januzaj a zařídil tak United výhru, která tým posunula na průběžné deváté místo.

Výhru Newcastlu na půdě Cardiffu v poměru 2:1 zařídil dvěma góly Loic Remy. Za domácí jen korigoval Odemwingie. Fulhamu zařídil tři body proti Stoke v závěru utkání Darren Bent. Český útočník Aston Villy Libor Kozák odehrál na hřišti Hullu celý zápas, ale gól v tomto utkání nepadl.

Od 18.30 se hraje duel Sunderlandu s Manchesterem United.