Bayern jasně vyhrál a udržel první místo

Bayern Mnichov porazil v sobotním utkání 9. kola bundesligy na domácí půdě Mainz 4:1 a vrátil se na první místo v tabulce. Leverkusen, který vyhrál v pátek díky neregulérnímu gólu, předstihl také Dortmund. Borussia vyhrála nad Hannoverem těsně 1:0. Frankfurtu pomohl k remíze 1:1 přesným zásahem Václav Kadlec.

Bayern sice s Mainzem po prvním poločase prohrával, když se těsně před pauzou trefil Parker, ale domácí po přestávce spustili kanonádu a čtyřmi góly zápas otočili. Za hosty odehrál celé utkání český obránce Zdeněk Pospěch.

Borussii Dortmund zařídil tři body v duelu s Hannoverem už ve čtvrté minutě proměněnou penaltou Reus. Braunschweig nakonec prohrál se Schalke 2:3, přestože dvakrát vedl. V utkání mezi Brémami a Freiburgem, za který hrál Václav Pilař, gól nepadl.

To Václav Kadlec dal za Frankfurt už čtvrtý gól v sezoně, jenže těsně před koncem se povedlo Norimberku vyrovnat zásluhou Drmiče, a tak se body dělily.