Slováci zaujali, Anglie zklamala, Němci remizovali v Itálii

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Chilský rychlík v barcelonských službách Alexis Sánchez na londýnském Wembley proti domácímu Albionu řádil, když zaujal povedenou hlavičkou a přehozením brankáře Fostera a favorizovaní svěřenci trenéra Hodgsona odešli poraženi 0:2. Jihoamerický tým už neprohrál desetkrát v řadě.

Slovensko si v polské Vratislavi připsalo cennou výhru 2:0. V dresu našich východních sousedů se ještě během první půle prosadili Kucka a Mak. Naproti tomu hvězdný kanonýr Lewandowski na trávníku vydržel po celých 90 minut, ale vyšel naprázdno.

Němci šli v domově AC a Interu Milán do vedení již v 8. minutě zásluhou Hummelse, jenž zužitkoval přihrávku Kroose. Výběr kouče Prandelliho však o dvacet minut později vyrovnal, o což se po asistenci Bonucciho postaral "domácí" defenzivní typ Ignazio Abate. "Azzurri" udrželi s Německem neporazitelnost trvající od roku 1995, i když je dvakrát zachránila branková konstrukce.