Barcelona zničila Levante a míří za postupem

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Barcelona i s Lionelem Messim, jenž odehrál v dresu úřadujícího španělského mistra 400. utkání, si před domácí odvetou čtvrtfinále Španělského poháru vytvořila velmi slibnou pozici. Ze hřiště Levante si totiž odvezla výhru 4:1. V dalším utkání porazil San Sebastian třetiligový Racing Santander 3:1.

Na hřišti Levante byla Barcelona jasným favoritem, přesto šli jako první do vedení domácí, když se trefil po půlhodině hry El Zhar a zdálo se, že Levante bude dělat Barce opět problémy.

Osm minut po změně stran si však dal vlastní gól Garcia a nastartoval tak obrat katalánského giganta. Ten hattrickem zařídil Cristian Tello, když k vítěznému gólu ze šedesáté minuty přidal ještě dvě trefy ze závěrečné desetiminutovky.

V dalším zápase domácí San Sebastian porazil třetiligový Racing Santander 3:1 a do odvety, která se bude hrát na hřišti Santanderu si vypracoval velmi slibný dvoubrankový náskok. Skóre otevřel již ve čtvrté mintuě González, jenž po půlhodině hry přidal druhý zásah. Po změně stran si domácí výsledek hlídali a v 62. minutě přidali po trefě Vely další gól. Sedm minut před koncem základní hrací doby zaznamenal alespoň čestný úspěch Santanderu Koné.