Real Atlétiko smázl i v odvetě a zahraje si finále

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Finále Španělského poháru si zahraje Real Madrid. V odvetném semifinálovém duelu si poradil s Atlétikem 2:0 a po výhře 3:0 z prvního duelu jde hladce dál.

Kdy čekat návrat Neymara?

Kdo pochyboval o postupu Realu, toho hráči "Bílého baletu" rychle vyvedli z omylu. Již po šestnácti minutách totiž svěřenci trenéra Carla Ancelottiho vedli 2:0, když dva pokutové kopy proměnil hvězdný Cristiano Ronaldo.

Pro Atlétiko jde o třetí porážku v řadě, navíc ani jednou nedokázal madridský klub skórovat. Po dvou nezdarech s Realem nestačilo Atlétiko v lize ani na zachraňující se Almérii, které podlehli 0:2.

Naopak svou sérii bez inkasované branky prodloužil gólman Realu Iker Casillas, jenž míč ze své sítě nelovil již dlouhých 862 minut, čímž opět vylepšil klubový rekord. Na místo v základní sestavě při ligových duelech mu to ovšem stále nestačí.

Druhý finalista Španělského královského poháru bude znám ve středu 12. února. Real Sociedad San Sebastian vyzve Barcelonu.

Copa del Rey - odveta semifinále:

Atlético Madrid - Real Madrid 0:2 (7. a 16. obě z pen. Ronaldo), první zápas 0:3, postoupil Real.

Ramos je na cestě k legendě Realu. Už byl u 250 výher...