Ronaldinho a spol. triumf v Poháru osvoboditelů neobhájí...

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hráči brazilského klubu Atlética Mineiro loňský triumf v Poháru osvoboditelů neobhájí.

Odhadovaná tržní hodnota 10 elitních světových hráčů

Tým ze země pořadatelů blížícího se mistrovství světa s bývalým nejlepším hráčem světa Ronaldinhem vypadl v tomto ročníku jihoamerické obdoby Ligy mistrů již v osmifinále s kolumbijským Nacionalem. Po porážce 0:1 na soupeřově hřišti doma ve čtvrtek jen remizoval 1:1.

Atlético sice vedlo od 20. minuty zásluhou Fernandinha, ale hostům se povedlo tři minuty před koncem vyrovnat díky trefě střídajícího Jeffersona Duqueho.

Mineiru nepomohla k postupu ani změna trenéra, k níž vedení klubu sáhlo po porážce v úvodním duelu. Místo odvolaného Paula Autuoriho se do týmu z Belo Horizonte už počtvrté vrátil jiný brazilský kouč Levir Culpi.

Jak to má Barca s Fábregasem? Překvapí nákupem Pellého?