Manchester po výhře nad Hullem živí šanci na Evropskou ligu

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Manchesteru United porazilo v předposledním utkání sezony Hull 3:1. Dvěma góly se při debutu v prvním týmu blýskl osmnáctiletý James Wilson. Manchester se na sedmém místě udržel ve hře o účast v Evropské lize. Na Tottenham ztrácí před závěrečným kolem tři body a má výrazně lepší skóre.

Budoucnost La Ligy, kterou se vyplatí sledovat

Wilson se brankami v obou poločasech postaral o dvougólový náskok domácích a po rychlé odpovědi Mattyho Fryatta potvrdil v závěru vítězství Robin van Persie, jenž přišel na hřiště jako Wilsonův náhradník.

V roli rezervního hráče zasáhl na posledních dvacet minut do zápasu také Ryan Giggs, který od 22. dubna vede mužstvo jako trenér po odvolaném Davidu Moyesovi. Při domácí rozlučce United s nepodařenou sezonou to pro čtyřicetiletého záložníka byly patrně poslední minuty hráčské kariéry.