Plzeň přehrála Sokolov, Liberec s Pardubicemi vyhrál i prohrál

V prvním středečním přípravném duelu, který se hrál od 11 hodin, prohráli hráči Slovanu Liberec s druholligovými Pardubicemi 0:2. Druhé utkání, hrané od 13 hodin, pak skončilo výhrou prvoligového souboru 3:2.

Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Liberecký tým zahájí ligovou soutěž 26. července venkovním utkáním na půdě Českých Budějovic. První domácí zápas čeká svěřence trenéra Slováka 2. srpna, kdy se na severu Čech představí Příbram.

Také v druhém utkání letní přípravy, tentokrát na hřišti v Rejšicích, Mladá Boleslav remizovala, když se rozešla 1:1 s Příbramí. Její trenér Karel Jarolím měl k dispozici opět tolik hráčů, že do každého poločasu vyslal dvě rozdílné jedenáctky.

Vicemistr z Plzně si poradil s Baníkem Sokolov, kterému dal čtyři góly. Kromě vlastní branky Vondráčka rozvlnili síť Bakoš, Tecl a Horváth. Čestný úspěch druholigového mužstva zaznamenal ve druhé půli Kobylík.

Přípravná utkání v Nymburku:

Slovan Liberec - FK Pardubice 0:2 (0:2)

Branky: 33. Klátil, 37. Vondra.

Sestava Liberce: Kolář - Petryk, Rajnoch, Pokorný, Mudra - Hadaščok (72. Dydowicz), Sackey, Pavelka, Fillo (62. Frimmel) - Šural, Kmoníček (72. Szabó). Trenér: Slovák.

Liberec - Pardubice 3:2 (0:0)

Branky: 59. Jarolím, 76. Hamulák, 90. Pimpara - 57. Kim Te-won, 64. Fikejz.

Sestava Liberce: Hroššo (46. Bojčuk) - Coufal, Pimpara, Karišik, Fleišman (75. Novotný) - Kolár (46. Čerimagič), Obročník, Jarolím (72. Bouška), Hamulák (82. Tabeira), Delarge (70. Janošík) - Budnik (46. Luckassen). Trenér: Slovák.

Přípravné utkání v Rejšicích:

Mladá Boleslav - Příbram 1:1 (0:0)

Branky: 55. Mehanovič - 90. Tarczal.

M. Boleslav:
I. poločas: Hruška - Pajer, Navrátil, Smejkal, Rosa - Šisler, Ščuk - Skalák, Magera, Bořil - Ďuriš.
II. poločas: Miller - Bartl, Hůlka, Vraštil, Lakičevič - Milla, Eliáš - Moukanza, Mehanovič, Štohanzl - Nxumalo. Trenér: K. Jarolím.
Příbram: Rondzik (46. Boháč) - Matějů (61. Tregler), Hájovský, Hnaníček, Hajrapetjan (46. Pleško) - Mareš, Tarczal, T. Pilík (72. Suchan), Volešák (61. Barák), Zeman (46. Danoski) - Kraut (68. Řezáč). Trenér: Čuhel.

Přípravné utkání:

Viktoria Plzeň - Baník Sokolov 4:1 (2:0)

Branky: 23. Bakoš, 40. Horváth, 69. vlastní Vondráček, 80. Tecl - 54. Kobylík.

Sestava Plzně:
I. poločas: Bolek - Rajtoral, Čišovský, Hejda, Limberský - Horváth, Hořava - Petržela, Kolář, Chramosta - Bakoš.
II. poločas: Pavlík - Řezník, Procházka, Hubník, Kovařík - Chrien, Hrošovský - Hora, Stratil (72. Chramosta), Vaněk - Tecl. Trenér: Uhrin ml.

Kdy vstoupí do poháru Sparta, Plzeň, Boleslav a Liberec?

Sparta začne v Ďolíčku. A co další tři pohároví zástupci?