Totti skolil Real, Ibrahimovič zářil a co United proti Interu?

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Úřadující francouzský šampion Paris Saint-Germain narazil v Hongkongu na tamní celek Kitchee, jehož skolil hokejovým způsobem 6:2. Nejgólovějším hráčem duelu nebyl nikdo jiný, než švédský kanonýr Zlatan Ibrahimovič, jenž soupeře potrápil hattrickem.

Real Madrid, který proti vicemistrovi Serie A AS Řím nastoupil v nových růžových trikotech, na americké půdě v Dallasu zahazoval šance a doplatil na to. Ve druhé půli ho totiž vytrestal funkční veterán Francesco Totti, jenž už dává za svůj tým z "věčného města" góly dvacet let.

Zástupce bundesligy Schalke 04 vyzrál na účastníka Premier League Stoke City, kterého porazil 2:1, když padly všechny branky až po změně stran. Za anglický tým už skórovala i nová posila Bojan Krkič, jenž přišel na ostrovy z Barcelony.

V základní sestavě Interu Milán na Guinness International Champions Cupu ve Washingtonu proti Manchesteru United nechyběli Handanovič, Ranocchia, Vidič, Juan či Icardi. Louis van Gaal naopak poslal do boje od úvodních minut Lindegaarda, Smallinga, Valenciu, Herreru, Matu, Rooneyho či Welbecka. A protože v základní hrací době branka nepadla, zámořští diváci se dočkali rozuzlení v podobě pokutových kopů, které ovládlo mužstvo z Old Trafford.

Přípravné zápasy:

Real Madrid - AS Řím 0:1 (0:0)
Branka: 58. Totti.

Kitchee - Paris Saint-Germain 2:6
Branky: 5. Belencoso, 90. Akande - 12. Ongenda, 22. a 58. Bahebeck, 25., 28. a 73. Ibrahimovič.

Schalke 04 - Stoke City 2:1 (0:0)
Branky: 58. Matip, 85. Barnetta - 55. Krkič.

Manchester United - Inter Milán 0:0, na penalty 5:3