Liverpool v přípravě zesměšnil Dortmund

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Souboj druhého nejlepšího celku anglické Premier League Liverpoolu a druhého nejlepšího celku uplynulého ročníku německé bundesligy Borussie Dortmund byl k vidění na Anfield Road v přípravném utkání. Zápas měl nakonec jednoznačný průběh. Po výhře 4:0 se radovali domácí „Reds“.

Rodgers: Tvrdě jsme pracovali a domů letíme pozitivně naladěni

Gólový účet zápasu načal již v desáté minutě střelec Daniel Sturridge, jenž ranou na zadní tyč zakončil rychlou akci. Druhý gól padl o pouhé tři minuty později. Po rohovém kopu Gerrarda se hlavou prosadila letní posila Dejan Lovren.

Na tříbrankový rozdíl zvýšil krátce po změně stran Philippe Coutinho, jenž vyžil chybné rozehrávky Dortmundu a z úhlu mířil přesně. Definitivu výsledku dal v 61. minutě Henderson, když zakončil další krásnou akci.