Ronaldo několika údery do hlavy složil Godína

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Španělský superpohár získalo Atlético Madrid, které ve dvojutkání přehrálo městského rivala Real celkovým skóre 2:1. Velké vášně vzbudil v odvetě na stadionu Vicente Calderona souboj Cristiana Ronalda a Diega Godína, jehož ve vápně domácích portugalský reprezentant několika direkty do hlavy knokautoval. Za své počínání ovšem viděl pouze žlutou kartu, ačkoli by se červené nemohl v žádném případě divit.

Real přijel na půdu soupeře s remízou 1:1 z úvodního duelu, ale již ve druhé minutě inkasoval po trefě Mandžukiče. Tento gól se nakonec ukázal v souboji o trofej jako rozhodující.

V závěru měl Real možnost rozehrávání rohového kopu, a pokud by se svěřenci trenéra Carla Ancelottiho prosadili, šel by zápas do prodloužení.

Tíhu okamžiku však neunesl hvězdný Portugalec, jenž místo souboje o míč několika údery do hlavy poslal k zemi domácího Godína.