Bonyho gól na výhru nestačil, Liverpool dokázal vyhrát nad WBA

[tag]Obsahuje góly[/tag] Nováček z Leicesteru se posunul už na čtvrté místo ligové tabulky. Liverpool se oklepal z porážky v Basileji a připsal si tři body. Burnley se z posledního místo nevyhouplo. Za Swansea se trefil Bony, ale vítězství to nepřineslo.

Kozák zažívá noční můru, letos už bude anglická liga bez něj

Dva průměrné celky se dnes utkaly o důležité body. Úspěšnějším týmem byl domácí Hull, který zdolal Palace dvoubrankovým rozdílem po trefách Diamého a Jelaviče.

Souboj nováčků skončil remízovým výsledkem. První poločas vyšel lépe domácímu týmu, když ho Lišky vyhráli 2:1. Burnley je v situaci, kdy bude dělat vše proto, aby se v lize udrželi. A to se stalo i v tomto utkání, když srovnali až v 96. minutě zápasu!

Reds mají na kontě nepřesvědčivé výsledky. Naposledy prohráli v Basileji. Dnešní vydřenou výhrou si na chvíli získali fanoušky na svoji stranu. U obou branek domácích byl reprezentant Henderson.

Sunderland si doma poradil se Stoke City. Utkání mělo poměrně dramatický začátek. Do 23. minuty padly celkem tři branky. U všech střelených branek domácího týmu byl Fletcher, muž zápasu.

Swansea dvakrát vedlo, přesto nevyhrálo. Newcastle ukázal bojového ducha, když dokázal dvakrát vyrovnat. Za domácí se trefil Bony a Routledge. Za hosty dvakrát skóroval Cissé.

Hull - Crystal Palace 2:0 (0:0)
60. Diamé (Robertson), 89. Jelavić (Livermore)

Leicester - Burnley 2:2 (2:1)