Slavia prohrála popáté v řadě, Ostrava vyhrála na Slovácku

Hráči Slavie jsou v hluboké krizi. Připsali si čtvrtou prohru v řadě. Naopak jejich soused z Bohemians se vrátil na vítěznou vlnu. Zlepšující se Brno dostalo horkou sprchu v Boleslavi, když prohrálo 1:5. Hradečtí Votroci se postupně stávají jasným adeptem na sestup.

V jakých strojích se prohání osobnosti Sparty a Slavie?

Klokani se po dvou porážkách vrátili na vítěznou vlnu. V domácím utkání porazili nováčka z Českých Budějovic 3:0. Všechny branky padly v druhém poločase. Bohemka je momentálně na pátém místě.

Slavia pokračuje v mizerných výkonech. Prohrála i s podprůměrnou Jihlavou. Sešívaní si připsali pátou porážku v řadě. Začne se židle pod Miroslavem Beránkem kývat? Naopak Petr Rada si pravděpodobně svoji pozici dočasně udržel.

Boleslav se po dvou remízách opět dočkala výhry. Drtivě přejela brněnskou Zbrojovku. Ráz zápasu určilo prvních sedm minut, v nichž se domácí dokázali dvakrát prosadit. Po poločase Bolky přidala další tři branky. Za hosty dal čestný gól mladíček Vávra.

Nový kouč Příbrami Pavel Tobiáš si připsal svoji druhou výhru. V důležitém zápase jeho svěřenci porazili hradecké Votroky 1:0. Gólem rozhodl Neves.

Bohemians - Budějovice 3:0 (0:0)
61. Mosquera (Bartek), 66. Jindřišek (pen.), 73. Rada (Bartek)

Jihlava - Slavia 1:0 (1:0)