Ronaldo a Benzema deklasovali bezmocné Bilbao

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Real Madrid deklasoval Bilbao pěti brankami, o které se postarali dva muži „Bílého Baletu. Francouzský kanonýr Karim Benzema se prosadil dvakrát, k tomu přidal hvězdný Ronaldo svůj 22. hattrick ve španělské lize, čímž vyrovnal rekord Di Stéfana a Zarry.

10 kanonýrů, kteří se před bránou málo kdy mýlí

Skóre otevřela portugalská hvězda hned ve druhé minutě a náskok před závěrem první půle ještě navýšil Benzema. Ronaldo o sobě dal vědět i v 55. minutě a jakoby se s Franouzem předháněli v počtu branek v zápase, neboť i on v 69. minutě mířil přesně. CR7 však přidal třetí branku v závěru celého utkání a zaznamenal tak svůj 22. hattrick v dresu „Bílého baletu“.

Španělská liga - 7. kolo:

FC Sevilla - La Coruňa 4:1 (24. a 57. M'Bia, 39. Bacca, 63. Vitolo - 31. Medunjanin)
Vigo - Villarreal 1:3 (44. Larrivey - 32. a 33. Gómez, 90.+1 Mario)
Espaňol Barcelona - San Sebastian 2:0 (7. Lucas, 90.+2 Stuani)
Real Madrid - Bilbao 5:0 (2., 55. a 88. Ronaldo, 41. a 69. Benzema)