Pět neuvěřitelných branek vstřelených z rohu

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Rohové kopy jsou standardní situací, ze které góly padají poměrně často, ovšem málokdy se stane, že by samotný exekutor byl zároveň i střelcem branky. Téměř nulový úhel zajišťuje vysokou obtížnost vstřelit gól. Tato pětice fotbalistů to však dokázala a patří jim tímto řádný obdiv...

Deset hvězd Premier League, kterým by prospělo hostování

Thierry Henry, New York Red Bulls – Columbus Crew

Slavný francouzský zabiják má techniky na rozdávání, což předvádí i v zámořské MLS, kde proti Columbusu v roce 2012 úřadoval jako za mlada v Arsenalu. Vstřelil dvě branky a jednu dokonce z rohu. Neskutečně přesně mířená střela zaskočila brankáře Crew a výhra New Yorku 3:1 byla na světě.

[break]
Osm hvězd Realu, o které může bílý balet v lednu přijít

David Beckham, Los Angeles Galaxy – Chicago Fire

Z americké MLS se klube velmi nadupaná soutěž plná velkých hvězd, jenž ze socceru vytváří parádní podívanou i pro donedávna naprosté fotbalové analfabety. Rok před Henrym byl rohově úspěšný legendární David Beckham. Gól sice padl s notnou dávkou štěstí, ale rozhodl o výhře 2:1.

[break]
Šest nejzajímavějších hráčských výměn v lednovém okně

Roberto Carlos, Corinthians – SC Portuguesa

Roberto Carlos v několika případech potvrdil, že jeho levá noha je ve světě fotbalu raritou. V roce 2011, stejně jako Beckham, rozvlnil síť po úspěšně mířeném rohovém kopu. V dresu brazilského Corinthians výborně vychytal nepozornost protihráčů a celku Portuguesa zasadil už ve 20. minutě těžkou ránu.

[break]
Nejlepší zahraniční XI Premier League v její historii

Álvaro Recoba, Nacional – Liverpool

Gól z rohu je opravdu záležitostí mnoha zkušeností, což dokládá o fakt, že v tomto žebříčku nefiguruje žádné mladé kuře, ale pokaždé fotbalový velikán s nálepkou legenda. Recoba jím také rozhodně je. Jedenáct let nastupoval za Inter Milán, v roce 2011 se ale vrátil do rodného uruguayského Nacionalu, za který proti Liverpoolu (Uruguay) vstřelil s pomocí vzdálenější tyče nádherný gól .

[break]
Které talentované hráče si Barcelona pořídí, až ji vyprší embargo?

Artim Šakiri, Makedonie – Anglie

Bývalá makedonská hvězda má už 41 let a dávno se věnuje koučování. S fotbalem třískl v roce 2009, předtím stihl nastoupit k 72 zápasům reprezentace, za kterou dal patnáct branek, z toho jednu překvapivě vsítil Angličanům v roce 2002 a dopomohl k senzační remíze 2:2. Skóre zápasu otevřel v 11.minutě.