Slováci dál řádí, Portugalci porazili Argentinu, Španělé padli s Německem

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Slovenští reprezentanti opět potvrdili, že se vezou na vítězné vlně. V posledním utkání letošního kalendářního ročníku si v Žilině poradili s Finskem 2:1 a připsali si šestou výhru v řadě.

Svěřenci trenéra Jána Kozáka letos odehráli devět zápasů a hned osmi z nich slavili vítězství. Do posledního duelu proti Finsku vstoupili parádně. Již po 34 vteřinách hry se totiž prosadil Hološko a v sedmé minutě mířil přesně i Hamšík.

V nataveném čase první půle se sice Finové dostali po vlastní brance Hubočana snížení, na vyrovnání ale i přes několik šancí po změně stran nedosáhli.

V utkání úřadujících evropských a světových šampionů mezi Španělskem a Německem se radovali Němci, kteří vyhráli po brance Kroose z 89. minuty 1:0. Radovali se i Francouzi v utkání se Švédskem. To rozhodl obránce Realu Varane v 83. minutě. Závěrečné minuty, respektive nastavený čas určil vítěze i v utkání Portugalska s Argentinou. Jediný zásah duelu vstřelil Raphael Guerreiro.

Přípravná utkání:

Chile - Venezuela 5:0 (2:0)
Branky: 17. Sánchez, 45.+1 Valdivia, 55. Vargas, 78. Millar, 90.+3 Hernández.

Paraguay - Peru 2:1 (0:0)
Branky: 70. Romero, 90.+2 González z pen. - 74. Guerrero. ČK: 90.+1 Yotun (Peru).

Lublaň: Slovinsko - Kolumbie 0:1 (0:1)
Branka: 43. A. Ramos.

Borisov: Bělorusko - Mexiko 3:2 (0:0)
Branky: 50. Kisljak, 55. Signěvič, 81. Něchajčik - 47. a 53. R. Jiménez.

Vídeň: Rakousko - Brazílie 1:2 0:0)
Branky: 75. Dragovic z pen. - 64. D. Luiz, 83. Firmino.

Pireus: Řecko - Srbsko 0:2 (0:0)
Branky: 60. Petrovič, 90.+2 Gudelj.